Zanim pojawiła się Anella, to właśnie Julię Dybowską (27 l.) nazywano żywą Barbie. Modelka na Instagramie pokazuje swoje dostatnie życie.

Anella wcale nie była pierwszą polską Barbie – pamiętacie Julię Dybowską?

Internauci odkryli, że od jakiegoś czasu spotyka się ona z miliarderem Robertem Tchenguizem (57 l.). On od 13 lat jest żonaty z Heather Bird.

Żona miliardera udzieliła wywiadu dla Daily Mail, w którym pożaliła się, że jej mąż przyprowadził Julię do ich wspólnego domu. Mimo że są w separacji wciąż mieszkają razem. Ta sytuacja łamie jej serce.

To trudna sytuacja. Robert i jego dziewczyna są na czwartym piętrze, a ja jestem na dole z dziećmi. Dzielenie domu rodzinnego z jego dziewczyną, w dodatku tak seksowną, łamie mi serce. Ona jest typem modelki z Instagrama , a ja nie jestem już nawet szczupła.

Tchenguiz po tym, jak portal Pudelek opisał tę sprawę, wysłał maila przedstawiającego jego punkt widzenia.

Szanowni Państwo, fakty są takie, że jestem w separacji z żoną od ponad dziesięciu lat. Moja żona od siedmiu lat ma chłopaka i nie mamy ze sobą kontaktu poza tym, który wynika z opieki nad wspólnymi dziećmi. Julia nie była przyczyną mojej separacji z żoną. Żyjemy w jednym budynku na całkowicie oddzielnych kondygnacjach.

Julia Dybowska w Cannes nie robi zakupów byle gdzie (Instagram)

Nie łatwiej byłoby zamieszkać gdzieś indziej?

Shoes: @badurapl 💥 #valentinesedition❤️

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

#parisfashionweek 🇫🇷

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

🐒

Post udostępniony przez Julia (@juliadybowska)

Julia Dybowska ROZBIŁA małżeństwo miliardera? Jego żona POŻALIŁA się w wywiadzie