Kamil Durczok po rozstaniu z żoną Marianną Dufek związał się z Julią Oleś. Byli ze sobą dwa lata, ale z małymi przerwami. Ich związek był raczej uznawany za burzliwy niż pełen miłości i troski.

Bliska osoba z otoczenia ujawnia, co dolegało Durczokowi: „Pluł krwią”

Julia Oleś przejęła stronę po Kamilu Durczoku

Julia Oleś wówczas pomagała mu przy tworzeniu portalu Silesion.pl, gdzie była najpierw wydawcą, a potem zastępcą redaktora naczelnego. Niedawno internauci nieco się zdziwili, kiedy nagle facebookowy funpage Silesion.pl zamienił się w „Fabjulus.pl – Julia Oleś”.

„Pudelek” skontaktował się z byłą dziewczyną Kamila Durczoka z wyjaśnieniami. Warto zauważyć, że funpage liczy ponad 30 tys. polubień. Oleś poinformowała, że dziennikarz zrzekł się fanpage’a na jej rzecz:

Po zakończeniu współpracy ponad dwa lata temu, podzieliliśmy pozostałości po wspólnej pracy (wszystkimi tymi elementami administrowałam ja). W obecności informatyka przepisałam na niego domeny Silesion.pl, coalminders.pl, a także dostępy do serwerów i licencji, a on zrzekł się fanpage’a na moją rzecz – tłumaczy.

Karolina Korwin Piotrowska i inne gwiazdy żegnają Durczoka: „Ktoś kiedyś zrobi o nim film”

Dodała, że domena Silesion.pl, którą przepisała na Kamila i która była własnością Spółki, jest dziś w innych rękach.

Jest tam strona z zakładami bukmacherskimi. Nie wiem, ile Kamil zyskał na tej transakcji. Fanpage jest natomiast od samego początku w rękach moich i został trzy miesiące temu połączony z moim własnym. Fanpage Silesionu przed połączeniem liczył 27 tysięcy fanów, mój własny liczył dziewięć tysięcy. Wszystkie te rzeczy można sprawdzić, mieliśmy też podpisaną ugodę – zapewnia.

Julia Oleś po rozstaniu nie utrzymywała kontaktu z Kamilem Durczokiem, jednak przed jego śmiercią się pogodzili. Influencerka publicznie nawet pożegnała byłego partnera: udostępniła fragment piosenki utworu „My Way” Franka Sinatry i napisała: „Tak, jak prosiłeś”.

Była dziewczyna Durczoka – Julia Oleś ŻEGNA dziennikarza

Julia Oleś w lipcu ubiegłego roku wydała książkę, w której opisuje toksyczny związek ze starszym, skorumpowanym ministrem. Opisuje bohatera jako agresywnego, lubiącego alkohol i używki. Czytelnicy wówczas dopytywali, czy chodzi o Kamila Durczoka.

Kamil Durczok KOMENTUJE plotki o rozstaniu z Julią Oleś

Julia Oleś, Kamil Durczok Fot. Baranowski Michał/AKPA

Julia Oleś, Kamil Durczok, SK:, , fot. Podlewski/AKPA