Rzadko w hollywoodzkich kulisach można usłyszeć plotki o Julii Roberts (55 l.). Gwiazda i laureatka Oscara jest w związku, który trwa ponad 2 dekady. Do tego wychowuje swoje dzieci Hazel Moder, Phinnaeusa Modera, Henry’ego Daniela Modera z daleka od świateł fleszy. Nic dziwnego, że jeśli jakaś plotka na jej temat znajdzie swoje ujście w internecie… Jest news!

Julia Roberts znów łamie zasady i zachwyca na czerwonym dywanie

DeuxMoi to jeden z najbardziej popularnych profili instagramowych, który przekazuje do sieci donosy o największych gwiazdach. Często jako pierwszy! Tym razem prowadzący DeuxMoi dostali cynk o tym, że Julia Roberts, która zatrudnia na stałe wielu specjalistów, ma jedną osobę, która szczególnie zainteresowała media…

Julia Roberts zatrudnia osobę od soczewek

Według DeuxMoi, Julia Roberts zatrudnia osobę, która zajmuje się zakładaniem i ściąganiem jej szkieł kontaktowych. Informator donosi jednak, że gwiazda płaci duże pieniądze za to zadanie.

Julia Roberts nie może oderwać ust od swojego męża

Dodatkowo w jednym z anonimowych donosów była informacja, że Julia Roberts, która lata prywatnymi odrzutowcami, jest „chamska i ma listę wymagań” do spełnienia przed wejściem na pokład prywatnego samolotu. Kolejny informator donosi, że aktorka, która robi zakupy w Barney’s jest „najbardziej niemiła” ze wszystkich klientów.

Oddając jej sprawiedliwość, w sieci pojawiło się wiele komentarzy i tekstów, które bronią Julii Roberts, opowiadając swoje wspaniałe doświadczenia z gwiazdą. Jaka jest prawda…?

Fot.MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Fot.  Julia Roberts, Henry Daniel Moder;, Credit line: KHAP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.Juliano/X17online.com PREMIUM EXCLUSIVE *** Local Caption *** Julia Roberts