Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znają się już od przedszkola. Jednak media i internauci wiele razy podejrzewali, że mają romans albo są parą. Oni jednak nieustannie podkreślali, że łączy ich po prostu prawdziwa przyjaźń.

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski – „Zabierz tę miłość

Julia Wieniawa wyszła z imprezy w objęciach z Maciejem Musiałowskim (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski znowu razem wystąpili na ekranie. Wcześniej zagrali razem w filmie „Sala samobójców. Hejter„, chociaż Julia miała raczej epizod, a Maciej zagrał głównego bohatera. Teraz obydwoje zagrali główne role w słuchowisku Random na platformie Storytel. Historia opowiada o przypadkowych młodych osobach, gdzie przyjaźń łączy się z miłością.

Wkurzona Julia Wieniawa KOMENTUJE plotki na swój temat: Zbiera mi się na RZYG

Teraz wypuścili wspólny singiel „Zabierz tę miłość” we współpracy ze Storytel. Internauci przede wszystkim nie mogli doczekać się na Musiałowskiego, który ma genialny głos, ale jeszcze nie wydał płyty.

Piosenka „Zabierz tę miłość” jest bardzo melancholijna i wzruszająca. W teledysku Maciej gra i śpiewa przy fortepianie, a Julia wije się obok niego w zielonej sukni. Kadr przypomina występ Lady Gagi i Bradley Coopera podczas Oscarów. 

Julia Wieniawa cała w dżinsie w Nowym Jorku (Instagram)