Julia Wieniawa jak mandarynka z mini torebką w dłoni (ZDJĘCIA)

Julii Wieniawy (20 l.) nie mogło zabraknąć na ramówce Polsatu –  jest gwiazdą nowego serialu “Zawsze warto”, w którym wcieliła się w samotną matkę – Adę. Jak wyglądała na konferencji?

Julia Wieniawa prawie BEZ MAKIJAŻU i w starej kurtce mamy na ściance (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa na ramówce Polsatu w pomarańczowej kreacji

Julia miała na sobie tiulową suknię w kolorze mandarynki. Z tyłu była długa, z przodu krótka, dzięki czemu odsłoniła zgrabne nogi aktorki. Dobrała do niej złote sandałki. Włosy były ułożone w lekkie fale. Młoda gwiazda postawiła na dość delikatny makijaż.

My jednak zwracamy uwagę na dodatek – malutką torebkę Julki w kolorze różu, którą trzymała na palcu.

Co mogło się w niej zmieścić? 😉

ZOBACZ TAKŻE:

Julia Wieniawa i Baron ROZSTALI się! Znamy powód

Julia Wieniawa walczy z homofobią. Nazwała ich WIEŚNIAKAMI

Fani na widok Julii Wieniawy w bikini: SZTOS!

 

 
fot. AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA
 
10 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Stylizacja przepiękna, moim zdaniem ta torebka świadczy o poczuciu humoru i odrobinie szaleństwa młodej osoby 😀 Julia jest zdolną aktorką, życzę jej, żeby kariera sie jeszcze bardziej rozkręciła i czekam na Zawsze wart, ciekawa jestem jej roli.

Akurat zmieści prezerwatywe.

Chyba zabrała te torebkę swojej barbie

Ślicznie wyglądała jest przepiękna

Co zmiescila w torebce swoj szacunek do wlasnej osoby i rozum

To dziecko jest gościnne w kroku.

Jaki lans

Dla mnie kreacja idealnie pod imprezę. Chodzące logo Polsatu.

w tej torebce to chyba tylko tampon się zmieści