Po powrocie z Paryża Julia Wieniawa przepakowała walizki i pojechała nad morze. W międzyczasie aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie nową okładką i zdjęciami z sesji.

Julia Wieniawa w Fashion Magazine – na okładce i w środku: w bikini

Gwiazda jest bohaterką letniego wydania Fashion Magazine. Na okładce widzimy Julię oklejoną płatkami złota. Płatki zdobią dekolt i rękę aktorki – zdjęcie jest bardzo ładne, artystyczne.

Julia Wieniawa i jej prywatny fotograf Baron urządzili sesję w Paryżu

Tymczasem w środku magazynu znalazło się zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Aktorka ma na sobie klasyczny, prosty kostium ze złotymi kółeczkami łączącymi poszczególne części stroju. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się w takim wydaniu przepięknie.

Grafik nie miał tu zbyt dużo roboty. Wieniawa od kilku sezonów regularnie pracuje nad swoją formą. Ćwiczy pod okiem trenera, zdrowo się odżywia. Ponieważ ma niedoczynność tarczycy, unika glutenu, co również pozwala utrzymać dobrą wagę.

Julia Wieniawa ODPOWIADA, czy powiększała usta – zdradziła, jak o nie dba

Ile waży Julia Wieniawa? Ile ma wzrostu?

Julia Wieniawa nie jest bardzo wysoka – mierzy 1,61 cm. Jej waga waha się od 49-51 kg. Kiedy Julia zaniedbuje dietę, „łapie” kilogram lub dwa. W wywiadach mówi, że najlepiej się czuje z wagą 49 kg.

WOW! Julia Wieniawa sporo schudła: Jak przecineczek

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, Baron, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Gałązka/AKPA