Julia Wieniawa (19 l.), początkująca aktorka i wokalistka, z pewnością nie może narzekać na nudę i brak zajęć. U gwiazdy dużo się dzieje i wciąż musi pracować na najwyższych obrotach.

Julia Wieniawa o NAJTRUDNIEJSZEJ scenie w karierze: To było ciężkie psychicznie

Julia na swoim Instastory opowiedziała, że ostatnio nie czuła się najlepiej – była senna i przemęczona. Okazało się, że choruje na niedoczynność tarczycy.

Dowiedziałam się o tym cztery miesiące temu, zauważyłam, że jestem przemęczona, najgorsze jest puchnięcie, najbardziej było to widać u mnie na twarzy.

Julia Wieniawa w wysokim koczku – zobaczcie, jak wyglądała! (FOTO)

Opowiedziała też o swojej diecie przy tej chorobie.

Jeśli chodzi o dietę, moja trenerka mówi, że nie powinnam jeść glutenu. Spróbowałam to i pomagało, ale nie jest łatwo tego przestrzegać. Trudno jest utrzymać dietę ze względu na nieregularny tryb życia. Często jem w barobusie, a tam jedzenie nie jest najzdrowsze.

Weronika Rosati o Julii Wieniawie jako aktorce

Bardzo pomaga mi picie herbaty z pokrzywy, która oczyszcza i dzięki temu woda nie zatrzymuje się w organizmie. Codziennie rano wstaje i mam spuchnięte oczy, nie widać kości policzkowych, to ciężkie w przypadku gdy pracujesz twarzą.

Wiedzieliście, że ma takie problemy ze zdrowiem?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Time for matcha 🍵 #capetown

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, jakie są według Was idealne prezenty świąteczne? Osobiście uwielbiam dostawać (ale i dawać) biżuterię, ponieważ wiem, że dostając ją, moi bliscy czują się naprawdę wyróżnieni✨ Ostatnio urzekła mnie biżuteria z kolekcji Rajski Ogród W.KRUK. Kobieca, delikatna, pełna kamieni szlachetnych – wspaniały pomysł na prezent! A jeśli o prezentach mowa to razem z marką @wkruk1840 mamy dla Was rabat na świąteczne zakupy. Z kodem: JULIA możecie kupić produkty z ich katalogu świątecznego 20% taniej. Kod ważny tylko online 14-15.12. na stronie: wkruk.pl/katalog-swiateczny Udanych zakupów! #wkruk #wkruk1840 #RajskiOgródWKRUK #RajskieŚwiętaWKRUK

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)