Julia Wieniawa poleciała na wakacje – wrzuciła seksowną fotkę w bikini
Julia Wieniawa (20 l.) w listopadzie była na wakacjach w Dubaju, jeszcze ze swoim ówczesnym chłopakiem Antkiem Królikowskim.
Julia Wieniawa wrzuciła fotkę, na której jest w objęciach ZNANEGO aktora
Kilka tygodni później rozstali się, plotki o kryzysie w ich związku krążyły od dawna. Julia od tamtej pory rzuciła się w wir obowiązków zawodowych, dostała m.in. rolę w nowym filmie Patryka Vegi.
Młoda aktorka po kilku miesiącach intensywnej pracy postanowiła wybrać się na urlop.
Hello wakacje! ☀️ Po kilku długich miesiącach maratonu w pracy ostrzegam, że będę leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć 🤪 – napisała.
Julia wybrała się na Wyspy Zielonego Przylądka. Na fotce pozuje w neonowym bikini i słomkowym kapeluszu.
Naturalna Julia Wieniawa pokazuje jak wygląda rano przed nałożeniem makijażu
Fani w komentarzach piszą, że wypoczynek zdecydowanie się jej należy. Zastanawiają się też z kim tym razem wybrała się na wakacje.
Jak myślicie?
Ona chyba niedawno była na wakacjach jak z Antosiem była i później jeszcze raz tam mi się kojarzy. Mnie nie stać na to by 3 razy w roku gdzieś latać. ale jedne porządne wakacje w roku zaliczam. W maju się szykuję do Grecji. Będę tam leciała enterem. Z biurem zawsze lepiej lecieć niż na własną rękę nie trzeba się niczym martwić.
ona ma maratony w “pracy”? serio? ;d
Kto mi powie, czego użyć żeby włosy tak błyszczały jak u niej? 🤔
Też bym poleciała, ale mam niemowlaka w domu, pierwsza zima bez ciepłych krajów i pierwsze lato tylko nad polskim morzem, trudno.