Justin Bieber wydał album Change w Walentynki. W ramach promocji płyty Justin udzielił wywiadu dla Apple Musi, w którym opowiedział o związku z Seleną Gomez.

Justin Bieber o Selenie Gomez

Hailey Baldwin opowiedziała o „fałszywie stworzonym konflikcie” pomiędzy nią a Seleną Gomez!

Bieber wyznał, że po raz pierwszy, kiedy zaczął spotykać się z Hailey, nie był gotowy ponownie się zaangażować i musieli się rozstać. Tłumaczy, że cierpiał przez poprzedni związek – podczas wywiadu piosenkarz, ani razu nie wymienił imienia Seleny, ale każdy wie, o kogo chodzi…

Myślę, że po prostu ucierpiałem przez mój poprzedni związek… W poprzednim związku zwyczajnie oszalałem, zwariowałem i byłem lekkomyślny. Musiałem poświęcić naprawdę dużo czasu Hailey, w odbudowywaniu siebie i próbom podejmowania właściwych decyzji. To wszystko sprawiło, że dziś czuję się o wiele lepiej – wyznał Justin Bieber. 

Selena Gomez również podczas promocji albumu w październiku powiedziała parę gorzkich słów o Justinie. Na dodatek wylała swój żal na płycie „RARE”.

Selena Gomez w nowej piosence EWIDENTNIE śpiewa o Justinie Bieberze

W singlu „Lose You To Love Me” śpiewa: „Dałam z siebie wszystko i wszyscy to wiedzą. Odrzuciłeś mnie, a teraz to widać.  W dwa miesiące zastąpiłeś nas, jakby to było proste” – Justin już po kilku tygodniach od rozstania z Gomez, zaczął spotykać się z Hailey Baldwin, a niedługo później się jej oświadczył.

Z kolei w programie radiowym „Zach Sang Show” tłumaczyła, że z Justinem doświadczyła pierwszej miłości, a ona zawsze jest toksyczna.

O co chodzi Selenie Gomez? Wrzuciła zdjęcie tak jak Justin Bieber i napisała dziwny komentarz

Jesteś uzależniony i uważasz to za miłość, a następnie uzależniasz się od jego pasji i frustracji, po czym myślisz „Och, to jest miłość”. Wierzyłam w to przez długi czas – przyznała Gomez.

PapCulture / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Forum, Backgrid USA

FORUMPAF Justin Bieber,Hailey Baldwin

Selena Gomez, Justin Bieber/fot. REUTERS/Forum

Selena Gomez, Justin Bieber/fot. Forum