Justyna Gradek po rozstaniu się z mężem Karolem Miśkiewiczem, zawodnikiem MMA skupiła się na swojej karierze zawodowej. W maju tego roku rozpoczęła kursy z medycyny estetycznej i już za chwilę będzie mogla sama przyjmować pierwsze klientki. Wczoraj poinformowała, że jedzie na szkolenie przypominające do Zielonej Góry:

Dzisiaj zaczynam 3-dniowe szkolenie przypominające ze wszystkiego, czego się nauczyłam wcześniej. Będę dawać już zapisy do mnie. Nie mogę się już doczekać! Znajdziecie mnie w salonie „Hypnose” w Łodzi. Trochę się stresuje, bo będę chciała spełnić każde oczekiwanie… (…) Opanowałam do perfekcji stymulatory tkankowe, mezoterapię i nici PDO, także będzie to też w moich usługach.  Jestem mega podekscytowana i szczęśliwa, że tak to pokochałam i mi idzie, a to wszystko dzięki dziewczynom, u których się szkoliłam – powiedziała na swoim instastory modelka.

Justyna Gradek medycyna estetyczna

Justyna Gradek została kosmetyczką medycyny estetycznej. Fot. Instagram/gradek_justyna

Justyna Gradek ma nowego faceta – milionera. Mówi o nich nawet rumuńska telewizja. Miśkiewicz KOMENTUJE

Justyna Gradek rozjaśniła włosy

Justyna Gradek bez wątpienia otworzyła kolejny etap w swoim życiu. Z tego też powodu postanowiła zmienić kolor włosów. Do tej pory miała czarne włosy, a teraz wróciła do swojego wcześniejszego look’u, który już mogliśmy widzieć.  Zdradziła, co dokładnie zrobiła na głowie:

Włosy zostały rozjaśnione i przedłużone metodą keratynową – pisze Justyna.

Justyna Gradek chce iść do pracy. Zobaczcie jej poczynania na kursie…

Justyna Gradek rozstaje się z mężem? „Nie są już razem od prawie miesiąca”

Justyna Gradek rozjaśniła włosy

Justyna Gradek zmieniła fryzurę. Fot. Instagram/gradek_justyna