Justyna Gradek była żoną Karola Miśkiewicza – zawodnika MMA, a raczej nadal jest, bo są w trakcie rozwodu. Rozstali się i żyją w separacji od początku tego roku.

Justyna Gradek ma nowego chłopaka

Justyna Gradek rozstaje się z mężem? „Nie są już razem od prawie miesiąca”

Justynie Gradek zdarza się publicznie „prać brudy”, więc w tym wypadku nie było inaczej. Zarzuciła Karolowi, że zdradził ją z Sylwią Sz. (red. pozwała Jarosława Bieniuka o gwałt) oraz inną kobietą „pseudo pielęgniarką z Wawy”). Potem przeprosiła i napisała, że zaszło nieporozumienie.

Justyna Gradek zarzuciła mężowi ZDRADĘ z kobietą, która oskarżyła Jarosława Bieniuka

Okazuje się, że fotomodelka ma już nowego chłopaka. Pudelek zauważył Justynę u boku rumuńskiego milionera – Alexa Bodi. Mężczyzna chętnie chwalił się influencerką na swoim profilu instagramowym, za to Gradek go ukrywała. Para wybrała się nad Morze Czarne w Rumunii, gdzie bawiła się całą noc w jednym z klubów nocnych.

Justyna i Alex zostali przyłapani przez paparazzi. Wspomniała o nich nawet rumuńska telewizja „Teo Show”. Czytamy „ALEX BODI i jego nowa dziewczyna”. Jednak najlepsze są komentarze pod filmem. Jaką ma opinie rumuński celerbyta?

  • To tak, jakbyśmy interesowali się osobą, która zmienia kobiety jak bieliznę
  • Zarabia dzięki temu poważne pieniądze!
  • W Rumunii nikt już go nie chce
  • Ta też nie zostanie z tym zabójcą
  • Sprawiedliwość w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia

Jednak to nie koniec perypetii. Rumuńscy dziennikarze skontaktowali się z Karolem Miśkiewiczem. Pięściarz powiedział im, że są nadal małżeństwem i jest zszokowany, gdy dowiedział się, że jego żona jest w innym kraju, z innym mężczyzną.

Nie chcę kłamać, to prawda, wciąż jesteśmy małżeństwem. Dla mnie to wszystko, co się dzieje, jest szokiem, co dowiedziałem się z mediów. Nie mam nic więcej do powiedzenia – napisał Karol Miśkiewicz.

Kim jest Alex Bodi?

Portale plotkarskie w Rumunii piszą, że szybko pocieszył się po kolejnym rozstaniu. „Pojawił się w nadmorskim kurorcie z influencerką z Polski, która skradła uwagę wszystkich. Według „wowbiz” związek między nimi jest dość poważny, a biznesmen wydaje się, że zapomniał o przeszłości i chce rozpocząć nowy rozdział życia z Justyną„. Dalej czytamy, że „Alex Bodi traktował Justynę jak królową od samego początku, jak przyleciała do Rumunii”.

Alex jeszcze niedawno był z niejaką blondynką o imieniu Iulia Slăgean. Ostatnio nawet zabrała głos po rozstaniu: „Długo mu wybaczałam. Wiele się wydarzyło, ale co miałam zrobić, zrobiłam. Z mojej strony było dużo zrozumienia i przebaczenia. Bardzo rzadko można doświadczyć prawdziwej miłości” – powiedziała podczas „Xtra Night Show”.

Bodi jeszcze wcześniej był mężem Bianki Dragusanu – prezenterki telewizyjnej.

scena z: Justyna Gradek-Miśkiewicz, Karol Miśkiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA