Justyna Gradek zasłynęła w show-biznesie, gdy wyszło na jaw, że spotykała się z niemieckim projektantem Philippem Pleinem. Związek pary nie przetrwał a rozstali się w atmosferze skandalu. Justyna zdecydowała, że nic nie trzyma jej w Stanach i postanowiła wrócić do Polski, gdzie ułożyła sobie życie na nowo, przy boku Karola Miśkiewicza – zawodnika MMA.

Justyna Gradek jest w separacji z mężem?

Justyna Gradek pokazała DRASTYCZNE zdjęcie szyi z mnóstwem WKŁUĆ (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Natomiast ostatnio internauci zauważyli, że małżeństwo usunęło wszystkie swoje zdjęcia z Instagrama. Jak dowiedział się „Pudelek”, para jest w separacji. Po dwóch latach małżeństwa postanowili się rozstać:

Nie są już razem od prawie miesiąca. Decyzję o separacji podjęli wspólnie. Karol przez chwilę myślał, że do siebie wrócą. Przeprowadził się dla niej do Łodzi, żeby ratować małżeństwo, ale raczej nie ma na to szans – zsadza źródło „Pudelkowi”. 

Justyna Gradek świętowała urodziny. Było NA BOGATO! (FOTO)

Dodaje, że Justyna specjalnie robi Karolowi na złość i prowokuje go do scen zazdrości.

Jakiś czas temu wrzuciła na InstaStories dla bliskich znajomych zdjęcie w wannie i podpisała je enigmatycznie: „Kocham tę piosenkę. Jest taka hot! Tak jak ty…”. Nie chodziło jednak o Karola – tłumaczy informator.