Kilka dni temu Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie, które wywołało sporo emocji. Internauci dostrzegli na palcu biegaczki narciarskiej biżuterię przypominającą obrączkę. Od razu posypały się gratulacje. Okazuje się, że ślubu jeszcze nie było, ale będzie!

Samantha Fox ZARĘCZYŁA SIĘ! Jej wybranka jest młodsza prawie o 10 lat

Justyna Kowalczyk bierze ślub

Gdyby nie jeden z ostatnich wywiadów, to fani Justyny Kowalczyk nadal zastanawialiby się, czy wyszła za mąż. Co ciekawe, to nawet nie Kowalczyk się wygadała, a jej trener, Aleksander Wierietielny!

Twoje życie to sukces. Jesteś szczęśliwa? – zapytał Kowalczyk rosyjski dziennikarz skisport.ru.

Justyna powiedziała, że jest szczęśliwa i uśmiechnęła się. Nic więcej. I chyba nie spodziewała się, że jej szczęściem podzieli się rozentuzjazmowany Wierietielny. Ten poinformował o ślubie i o jego dacie.

W maju odbędzie się ślub. Już jestem zaproszony – powiedział.

Czy ślub faktycznie odbędzie się w maju? Trudno ocenić. W związku z pandemią wiele par zmienia terminy swoich ślubów. Być może i Justyna Kowalczyk z ukochanym też to zrobią.

Skarży się strasznie.Kto to widział, tak męczyć Kefika😂

Gepostet von Justyna Kowalczyk – oficjalna strona am Sonntag, 29. März 2020

Kacper Tekieli – kim jest partner Justyny Kowalczyk?

Kacper Tekieli urodził się w 1984 roku w Gdańsku. Mężczyzna ma wiele wspólnego ze sportem – jest instruktorem wspinaczki sportowej. Tekieli był też jednym z uczestników programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015. Para po raz pierwszy publicznie pokazała się na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

ZOBACZ TEŻ:

Dlaczego księżna Kate już NIE nosi pierścionka zaręczynowego?

Julia Kamińska w sukni ŚLUBNEJ! „Pięknie wyglądasz”

Przystojny brat księżnej Kate PRZEKŁADA ślub!