Kate Middleton ma dwójkę młodszego rodzeństwa – siostrę Pippę i brata Jamesa. James, najmłodszy z rodzeństwa, jest też najmniej znany z całej trójki i zawsze pozostawał w cieniu sióstr. Media jednak interesują się jego życiem, a ten czasem zgadza się na wywiady, a także udziela się w mediach społecznościowych.

Księżna Kate umie uspokoić dzieci TYMI SŁOWAMI, gdy występują publicznie

James Middleton przekłada ślub

W lipcu ubiegłego roku 32-letni brat księżnej Kate zaręczył się! Wówczas zamieścił w sieci zdjęcie z 29-letnią narzeczoną, Alizee Thevenet. Ślub miał odbyć się za kilka miesięcy, a dokładniej w lipcu. Tak się jednak nie stanie, bo para postanowiła zmienić termin ceremonii. Jak podają zagraniczne media, spowodowane jest to koronawirusem. James i Alizee obawiają się, że do lipca sytuacja nadal będzie poważna.

Para chciałaby, aby towarzyszyli im wszyscy zaproszeni goście, a nie wiadomo, jak za kilka miesięcy będzie wyglądało podróżowanie, które w tym momencie jest mocno ograniczone. Jeśli dalej tak będzie, na ceremonię nie mogłaby dotrzeć rodzina Alizee, która pochodzi z Francji. Nawet jeśli będzie można podróżować, to para i tak nie chce narażać bezpieczeństwa gości, dlatego woli zmienić datę ślubu.

Woleliby poczekać, aż wszyscy ich goście będą mogli (szczęśliwie) uczestniczyć – podaje Daily Mail.

Kim jest Alizee Thevenet?

Alizee Thevenet w 2013 roku została absolwentką londyńskiego Queen Mary University. Narzeczona Jamesa w przeszłości zajmowała się marketingiem i konsultingiem, ale obecnie pracuje jako analityk finansowy w Investment Technology Group w Londynie. Warto też dodać, że Alizee oprócz języka angielskiego i francuskiego zna też język hiszpański.

Tak jak wspomnieliśmy, Alizee Thevenet pochodzi z Francji, jednak nie tam się wychowywała. Wraz z rodzicami mieszkała m.in. w Niemczech, Indonezji, Chile i Belgii.

ZOBACZ TEŻ:

Kate Middleton w pięknych SZPILKACH – takie noszą prawdziwe księżniczki (ZDJĘCIA)

Kate Middleton pracowała dzisiaj na FARMIE. Tak zwyczajnej księżnej jeszcze nie widzieliśmy

Kate Middleton WALCZY z wiatrem. Spódniczka ledwo trzyma się na księżnej (ZDJĘCIA)

Alizee Thevenet i James Middleton w galowych strojach

fot. Forum