Justyna Pochanke (48 l.) po 19 latach postanowiła odejść z „Faktów” TVN i TVN24. Dziennikarka podziękowała za współpracę i jak na razie nie podała powodów swojej decyzji.

Zuzanna Ryncarz, córka Justyny Pochanke, z mamą na gali FOTO

Justyna Pochanke odchodzi z „Faktów” TVN i TVN24

Justyna Pochanke od lat była kojarzona ze stacją TVN. Jej odejście to koniec pewnej epoki.

Ten zawód to moja pasja – dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – ekipie „Faktów” i TVN24. Widzom – bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi – bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe.

Internet śmieje się z bluzki Justyny Pochanke (TWITTER)

Decyzję dziennikarki skomentował Mariusz Walter, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24.

Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce.

Justyna Pochanke rozpoczęła pracę w TVN24 w 2001 roku. Trzy lata później została prowadzącą głównego wydania „Faktów”, a w 2008 roku zaczęła prowadzić program „Fakty po Faktach” dla TVN24.

Agnieszka Jastrzębska ODCHODZI z DDTVN? Pracowała tam 10 lat!

Od 2004 roku jest żoną Adama Pieczyńskiego, który pod koniec ubiegłego roku pożegnał się z grupą Discovery. Pochanke ma córkę Zuzannę.

Justyna Pochanke

Justyna Pochanke fot. Podlewski/AKPA

Justyna Pochanke, Adam Pieczyński

Justyna Pochanke, Adam Pieczyński fot. Engelbrecht/AKPA

Justyna Pochanke

Justyna Pochanke fot. Engelbrecht/AKPA