Justyna Steczkowska czy Ania Wyszkoni? (FOTO)
Justyna Steczkowska zawsze lubiła pokazywać swoje nogi i niejedna gwiazda jej ich zazdrościła. Nic dziwnego, w końcu zaliczane są one do jednych z najpiękniejszych nóg polskiego show biznesu.
Artystka ma jednak konkurentkę. Jest nią Ania Wyszkoni z zespołu Łzy. Obie Panie pojawiły się podczas tegorocznego finału Szansy na sukces.
Krótkie sukienki i wysokie obcasy zrobiły swoje i wyeksponowały to i owo.
Która według Wam może pochwalić się lepszą dolną partią ciała?

Wyszkoni to może jedynie Justynie klapeczki pod spodem lizać
steczkowskiej nienawidzę !!!!! ale trzeba przyznać nogi i stopy ma piekne i te klapeczki wspaniałe !!!!!!!!!!!!!!!
Pewnie że ania wyszkoni ta justyna może sie do niej chować ania ładniejsza i ma łaniejsze nogi ta justyna to straszny wampir
Oczywiście,że Ania.Ona jest najlepsza i najpiękniejsza!
cuuudowne STOPY JUSTYNY STECZKOWSKIEJ – one nie mają sobie równych !!!!! a tym bardziej kiedy są doskonale wyeksponowane w sandałkach na wysokim obcasie i pięknie polakierowane paznokcie na bordowo lub czarno !!!!!cudo !!!!! pani justynko prosimy o zdjęcia hq na Pani stronie int. i na wikifeet.com !!!!! zdjęcia hd w prasie w tv i z koncertów !!!!
steczkowska ma ładniejsze stopy !!! ale poza tym strach ja w nocy zobaczyc a o swoich pieknych stopach wie i je wszedzie pokazuje faceci na to leca
Pewnie że ANIA
ANIA ANIA ANIA I JESZCZE RAZ ANIA JUSTYNA JEST BEZNADZIEJNA A ANIA ZARĄBIASTA KOCHAM CIE ANIA
gość, 15-12-10, 13:08 napisał(a):moim zdaniem ania ma ładniejsze nogi i głos też
jakie z was czuby którzy głosują na Justynę Ania jest ładniejsza lepiej śpiewa lepszy głos lepsze piosenki jest szalona a Justyna przymula ze masakra Ania jest zarąbista najlepsza pisenkarka i ma fajnego syna Tobiasza i chłopaka Maćka ANIA jesy super Pozdrawiam Anie ;D
ania jest najlepsza ;D
ania Jest ładniejsza i lepiej śpiewa ; ))
Pewnie, że Ania!!! W ogóle Ania jak ślicznie ubrana jest. Jej koncerty to jest coś niesamowitego.. Ta kobieta jest naprawdę zajebista;)
aniaa jest lepsza
ania i ania lepszej od niej niema ona jest super kocham ja poprostu i macka tez a justyna jest do kitu w poruwnaniu do ani
moim zdaniem justyna ma ładniejsze nogi i głos też ale ania również niczego sobie
aniaaniaaniai jeszcze raz ania
ania jest zajebista a steczkowska jest do dupy niedosc ze nieznana to jeszcze ma okropne piosenki jeste za ania wyszkoni kocham cie ania
ania jest piękna
pewnie ze Ania wyszkoni niedosc ze ładniejsza to jeszcze lepiej śpiewa od steczkowskiej steczkowska wygląda na tych zdjęciach jak kaczka
Justyna Jest ładniejsza i lepiej śpiewa ; ))
Pewnie, że Ania!!!W ogóle Ania jak ślicznie ubrana jest.Jej koncerty to jest coś niesamowitego..Ta kobieta jest naprawdę zajebista;)
Justyna 🙂
Oj dzieci, oceniacie nogi czy śpiew? Jeśli nogi to zdecydowanie najzgrabniejsze nogi w polskim showbiznesie ma JUSTYNA STECZKOWSKA!!! A jeśli oceniacie śpiew to skalę głosową ma lepszą też JUSTYNA! Poza tym Ania powinna podszkolić się u JUSTYNY w chodzeniu na obcasach…
Oczywiście, że Ania Wyszkoni!!Nogi ma o wiele ładniejsze, ma jasna twarz i nogi, a Steczkowska jasną twarz a ciemnie nogi i w ogóle nie podobają mi się nogi Justyny.Nogi nogami ale jeszcze jest biust który też Ania ma ładniejszy, ogólny wygląd w którym też Ania wygrywa no i śpiew w którym od Ani Justyna mogłaby się wiele nauczyć:)
Ja zawsze jestem za Anią 🙂
Ania lepsze
Steczkowska to silikonowa karykatura, a Wyszkoni jest naturalna i ma dobry gust. Więc jestem za Anką, a Jusia niech lepiej jeździ na lodzie albo robi zdjęcia, bo z piosenką ma już niewiele wspólnego.
Wyszkoni ma cudowne nogi 🙂
obie mają zajebiste nogi ale Ania Wyszkoni moim zdaniem lepsze bo nie takie muskularne ale obie są piękne:)
Ania Wyszkoni wygrywa. Nie tylko ze Steczkowską, ale z większością polskich pożal się boże wokalistek typu Cerekwicka, Kowalska i Smroda.
gość, 13-05-10, 20:02 napisał(a):Bardzo ładny ma odcień nóg Steczkowska. Nie wiem czy to natura ja obdarzyła czy lampy w solarium ale odcień ładny. Wyszkoni według mnie ma za chude nogi. U Steczkowskiej wszystko jest proporcjonalne a Ania jest wyższa od Justyny i jej nogi wyglądają jakoś dziwnie. Jeżeli chodzi o kolor to może by chociaż ja wole bardziej opalone. Ale to tylko moje zdanie. Każdy ma własny styl i gust :pto nie odcień nóg, tylko odcień samoopalacza albo balsamu z nabłyszczaczem. Ania Wyszkoni ma ładniejsze nogi i to właśnie ona jest proporcjonalnie zbudowana a nie Steczkowska. ale oczywiście jest sprawą gustu, mi się bardziej podoba Wyszkoni, bo w całości jest Ładniejsza i zgrabniejsza od Justyny.Martusia
Zdecydowanie Ania.. :)Ma super figurę… jasna skóra odzwierciedla jej naturalność.. Nigdy nie lubiłam Steczkowskiej. Jest sztuczna.
Bardzo ładny ma odcień nóg Steczkowska. Nie wiem czy to natura ja obdarzyła czy lampy w solarium ale odcień ładny. Wyszkoni według mnie ma za chude nogi. U Steczkowskiej wszystko jest proporcjonalne a Ania jest wyższa od Justyny i jej nogi wyglądają jakoś dziwnie. Jeżeli chodzi o kolor to może by chociaż ja wole bardziej opalone. Ale to tylko moje zdanie. Każdy ma własny styl i gust :p
ania wyszkoni ma duzo ładniejsze nóżki! 😀
obie maja piekne nogi
niewiem jak to ocenić steczkowska ma zpoku fajne nogi a wszkoni z przodu
Oczywiście że Ania Wyszkoni
Justyna Steczkowska;)
Wyszkoni Wyszkoni Wyszkoni 🙂 to w tej chwili najfajniejsza i najzdolniejsza dziewczyna na polskiej scenie. nie znam jej osobiście, ale widziałem jej trzy koncerty i na każdym była rewelacyjna. jest piękna, zgrabna, świetnie się ubiera i śpiewa jak Gwen Stefani z No Doubt. Wyszkoni rulez!!! student
wole Anke. tez jestem taka mala filigranowa haha 🙂
zdecydownaie najlepsze nogi polskiego showbiznesu ma justyna steczkowska.
Zdecydowanie wolę Anię i jej nogi xD Steczkowska ma takie dziwne jakieś ;]
ja bardziej lubię anię 😀
Obie kobiety mają piękne nogi, ale chyba jestem za Justyną.
Co jak co ale Steczkowskama super ciałko :)Ale nogi Ani bardziej mi się podobają, powinna częściej je pokazywać.
Justyna ma najlepsze nogi pod słońcem i tyle w tamacie!!!!!!!
wyszkoni. ; )
justyny steczkowskiej
Obie mają ładne nogi, ale Ani przypominają nogi nastolatki, a Justyny – seksownej kobietki. Jestem za tymi należącymi do Justyny – ładna wysportowana linia, zmysłowa opalenizna. Jest czego zazdrościć 😀