O koncercie organizowanym przez Dorotę Rabczewską robi się coraz głośniej. Wszystkie wydarzenia, jakie miały miejsce ostatnio w Polsce, doprowadziły artystkę do zorganizowania inicjatywy, która ma na celu sprzeciwienie się mowy nienawiści i hejtowi.

Doda wyciągnęła rękę do Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak – wiemy już, że Edyta nie wsparła inicjatywy. Jak jest decyzja Justyny?

Decyzja Edyty Górniak sprawiła, że fani się na niej zawiedli

Party poinformowało, że udało im się skontaktować z menadżerem artystki. Łukasz Wojtanowski, który powiedział, że „nie wyklucza udziału gwiazdy w show”.

Steczkowska przebywa obecnie w Indiach, nie odpowiedziała na Instagramie co sądzi o sprawie – w zamian za to, wrzuciła zdjęcie znad morza. Fani upominają się o informację:

Schowasz dumę do kieszeni i wypowiesz się na temat akcji

Zaśpiewa Pani na koncercie?

Liczymy na Pani udział w koncercie przeciw nienawiści, za pojednaniem, nie może Pani na nim zabraknąć – piszą fani.

Zdania są jednak podzielone:

Mam nadzieję, że Pani nie zaśpiewa. Pamiętam jak Doda nabijała się z Pani i kpiła w programie Gwiazdy na lodzie…wystarczy wpisać na Youtube. Masakra

To na pewno nie jest łatwa decyzja. Przypomnijcie sobie jak Doda potraktowała Justynę. Przeprosiny mogłyby być głęboko z serca i bez pośrednictwa. Tak, to na pewno nie jest łatwe, trzeba postawić się w sytuacji i zrozumieć. Inicjatywa piękna i wspaniałe byłoby gdyby Justyna wystąpiła, to byłoby coś. Jednak decyzja należy do niej i z szacunku do swoich uczuć ma całkowite prawo do każdej – piszą Internautki.

Edyta Górniak NIE WYSTĄPI na koncercie Dody „Artyści przeciwko nienawiści”

Jaka będzie decyzja Justyny?