Justyna Żyła coraz mocniej wchodzi w show-biznesowe klimaty. Celebrytka nie bryluje co prawda regularnie na warszawskich ściankach, ale krok po kroku zbliża się do modelu warszawskiej celebrytki.

Justyna Żyła POWIĘKSZYŁA USTA. Mamy zdjęcia, jak wygląda po zabiegu

Zaczęło się od sesji dla Playboya, potem był Taniec z gwiazdami. Po zakończeniu tych przygód Justyna poczuła, że pora na kolejne zmiany. Ostatnio zaczęła inwestować w swój wygląd. Na Instagramie Żyła reklamuje klinikę, w której ostrzykuje sobie usta i upiększa twarz.

Dziś Justyna zwierzyła się swoim fanom z pewnego uzależnienia, które często dotyka celebrytki. Chodzi o uzależnienie od zakupu torebek. Była żona skoczka pochwaliła się na Instagramie najnowszymi zakupami. Pokazała pudełko, w którym przyjechały do niej nowe torebki z logo Michaela Korsa i Guess.

Ile można mieć torebek? Nieskończoność! 😉😉 – pisze uradowana Justyna.

Wy dziewczyny ile macie? …PS 🤫Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki🤭🤭🤭szukam jednej wyjątkowej 🤫🤫🤫🤫Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy”odwyk wyśle – dodaje celebrytka.

W komentarzach fanki dzielą się z Justyną informacjami na temat swoich uzależnień.

Justyna Żyła szczerze o NOWYM związku i partnerze

Tymczasem celebrytka dołączyła do relacji na InstaStory filmik z zabiegu ostrzykiwania okolic oczu. Śledzicie profil Justyny? Jest dla Was inspiracją?

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. AKPA/AKPA