Justyna Żyła (32 l.) jest byłą żoną skoczka Piotra Żyły. Zrobiło się o niej głośno, gdy zaczęła ujawniać szczegóły małżeństwa, które okazało się być nie do końca udane. Para się rozwiodła, ale dziś pozostają w poprawnych stosunkach ze względu na dobro dzieci. Justyna niedawno wyznała, że jest gotowa na nowy związek. Zaczęła też inwestować w swoją urodę.

Justyna Żyła szczerze o NOWYM związku i partnerze

Justyna Żyła powiększyła usta

Po rozstaniu z Piotrem, Justyna stała się bardziej rozpoznawalna. Pojawiła się m.in. na okładce „Playboya”, wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, prowadzi też bloga kulinarnego.

Celebrytka nawiązała współpracę z kliniką medycyny estetycznej. Poddała się zabiegom m.in. na brzuch i na twarz. W końcu zdecydowała się też na bardzo popularne modelowanie ust.

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się 🤪🤗z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust 😁 Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu 😁

View this post on Instagram

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się 🤪🤗z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust 😁 Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu 😁 @futureclinicpl @halinkagawlinska Dla każdego zniżka -15% na wszystkie zabiegi aktywną do końca listopada na hasło justynazyla15 🙂🤗#futureclinic #halinka#beautysalon #medical #medycynaestetyczna #polishgirl #beautymom #happymom #professional #justynazyla👩‍🍳 #uwazyla🤗

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

Na Instastories Justyny pojawiła się relacja z zabiegów, a także efekt, jaki uzyskała po powiększeniu ust.

Justyna Żyła zaszalała z samoopalaczem na nogach (ZDJĘCIA)

Zmiana na plus?

 

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Justyna Żyła, SK:, , fot. Baranowski/AKPA