Ponad dwa lata temu zaczęła się medialna batalia między Justyną Żyłą a jej mężem Piotrem. Para publicznie prała swoje brudy i wygląda na to, że szybko im się to nie znudzi. Od rozwodu minęło sporo czasu, a jednak nadal się atakują. Oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Piotr Żyła pokazał zdjęcia z BUDOWY domu. „Jaki piękny, jaki magiczny”

Justyna Żyła o swoich dzieciach

Justyna Żyła wiele razy podkreślała, że robi to dla dobra dzieci, których doczekała się ze skoczkiem – Jakuba i Karoliny. Była żona Piora Żyły najwidoczniej jest zadowolona ze swojej popularności, którą przyniósł jej głośny rozwód i nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio udzieliła kolejnego wywiadu. Tym razem skupiła się na dzieciach i zdradziła m.in. jakie cechy i po którym z rodziców odziedziczył Jakub i Karolina.

One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne – wyznała i dodaje, że obie pociechy zaczęły trenować skoki: Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna – wyznała w rozmowie z serwisem parenting.pl.

W rozmowie celebrytka wyjawiła też, jakie plany na przyszłość, pomimo młodego wieku, mają jej dzieci.

Kiedy pytam Kubę: „Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia”, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić, ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia – dodała Żyła.

ZOBACZ TEŻ:

Piotr Żyła ma nowy samochód. Fani żartują z jego byłej żony. „Teraz Justyna musi sanki ciągnąć”

Justyna Żyła żartuje z ROZSTANIA z Piotrem Żyłą? „Dopóki śmierć was nie rozdzieli”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)