Do kiosków trafia właśnie nowy numer CKM. Na okładce pozuje Zuzia Rams, zwyciężczyni konkursu zorganizowanego przez CKM na Ring Girl CKM & KSW.

W nowym numerze znajdziecie kilka nowych rubryk i dwójkę nowych autorów. Pierwszą jest Blanka Lipińska, pisarka, która pozowała w gorącej sesji w listopadowym numerze magazynu. Teraz Blanka wraca w nowej roli – jako autorka cyklicznych felietonów. W pierwszym pisze o seksie oralnym, sami jesteśmy ciekawi, jak „ugryzła” temat 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rok 2018 był najbardziej przełomowy w moim życiu, jeśli chodzi o karierę. Jeśli chodzi o wszystko inne, raczej standardowy. „Dramaty” Miłosne i ciągłe przeprowadzki, to moja codzienność. Chociaż z tymi dramatami to przesadzam. „Zimna Sukowatość”, która we mnie mieszka nie pozwala mi na fanaberie w stylu - siedzę & cierpię 🤷🏼‍♀️ Kocham każdy dzień roku, który właśnie się kończy 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣ 🎇 wydałam dwa bestsellery 🎇 porzuciłam mój drugi dom (Sopot) by wrócić do pierwszego (Wawa) 🎇kolejni raz oddałam facetowi serce, ale o tym czy było warto...to za rok A w nadchodzącym życzę Wam dużo siły, determinacji i olewczego stosunku do świata. To ostatnie jest niezwykle ważne. Bo jeśli chcecie coś osiągnąć, najpierw musicie mieć to głęboko w dupie! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 🍾🎇

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Oprócz Blanki drugim nowym autorem CKM jest Mateusz Szymkowiak. Dziennikarz TVP na co dzień przygotowujacy wywiady z gwiazdami dla CKM rozmawiał z Kubą Przygońskim, naszym najlepszym obecnie kierowcą rajdowym. Szymkowiak pytał Przygońskiego o męskie rzeczy – pierwszą bójką, pierwszy alkohol, papierosy i inne „pierwsze razy”.

W nowym CKM przeczytacie też felieton Niekrytego Krytyka – tym razem o zmywarkach do naczyń i synu Boga.

Blanka Lipińska NAGO w CKM – mamy EKSKLUZYWNE zdjęcia!

Co jeszcze w nowym CKM:

* WYWIADY

Remigiusz Maciaszek – „Rock” to facet po czterdziestce, który siwieje, łysieje, gra w gry i ma półtora miliona fanów w całej Polsce.

Nocny Kochanek – z Krzyśkiem Sokołowskim, wokalistą najweselszej metalowej kapeli w Polsce, rozmawiamy m.in. o whisky, świadkach Jehowy i Alfie Romeo GT.

Max Czornyj – nowa gwiazda polskiego kryminału to facet jak gdyby żywcem przeniesiony z przeszłości.

Kuba Przygoński – pierwsza bójka, pierwszy alkohol, pierwsze papierosy? O to i inne „pierwsze razy” najlepszego polskiego rajdowca wypytuje Mateusz Szymkowiak.

* MĘSKIE TEMATY

Robert Kubica – Polak znów ściga się w Formule 1! O najlepszym polskim kierowcy wyścigowym i cyrku, do którego po ośmiu latach wrócił, piszemy od A do Z.

Reality patoshow – jeśli jeszcze nie wiesz, o co chodzi z Danielem Magicalem, Guralem, Martą Linkiewicz i innymi gwiazdami polskiej patologii – to teraz się dowiesz.

Ford Mustang Bullitt – 460 koni pod maską i 4,6 s do setki – red. Rafał Jemielita testuje dla CKM nowe wcielenie legendarnego samochodu.

33 rzeczy – …które musisz zrobić w łóżku, obok łóżka, w samochodzie i ogólnie wszędzie (w skrócie: seks!).

Doda czy Blanka Lipińska? Która wyglądała lepiej w sukni od Patrycji Kujawy?

* DZIEWCZYNY

Zuzanna Rams – debiut roku! Piękna zwyciężczyni konkursu Ring Girl CKM & KSW – nago!

Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz – te gorące dziewczyny ze Śląska naprawdę żyją razem i wcale się z tym nie kryją…

Klaudia Jaworska – co my możemy poradzić, że Klaudia bardzo lubi pozować bez ubrania?

Magazyn już w kioskach, a strona CKM tutaj —> CKM

okladka CKM_03_19_wynik ckm 3 19 promo ring girl_wynik