Już 8 czerwca będziemy mogli obejrzeć nową wersję kultowego serialu z 2007 roku „Plotkara” (ang. Gossip Girl). Oryginalnie serial doczekał się 6 sezonów i zakończył się w 2012 roku. Jednak mimo wszystko wciąż pozostaje w pamięci „dzieciaków” lat 90. A na platformie Netflix wciąż jest często odtwarzany. Nic dziwnego, nowatorskie podejście do fabuły i doskonała obsada sprawiły, że przeszedł do historii i na razie nie ma zamiaru się z niej ruszać.

Ruszyły zdjęcia do nowej „Plotkary. Tak będą wyglądać bohaterowie (ZDJĘCIA)

Nowa wersja serialu „Plotkara”

Nic dziwnego, że tzw. „reboot” serialu budzi tyle emocji. Niestety nowa wersja, oprócz klasycznej intrygi i bogatych bohaterów nie ma ze sobą nic wspólnego. Obsada jest bardziej zróżnicowana pod względem seksualności i pochodzenia, by wpisać się w najnowsze trendy poprawności politycznej  Jedno jest pewne, fani starej „Plotkary” nie znajdą w nowej wersji nic znajomego, a może się mylimy?

W internecie właśnie pojawił trailer serialu, którego narratorką jest ta sama aktorka, co w oryginalnej wersji, czyli Kristen Bell, która znana jest najbardziej, ze słynnego, „xoxo, Gossip Girl”.

„Czujesz się tak komfortowo – myśląc, że kontrolujesz swój wizerunek, swoje działania, narrację – że zapomniałeś o jednym: widzę cię” – mówi tytułowa Plotkara. „I zanim skończę , upewnię się, że cię też zobaczysz”

Teaser pokazuje młodszą, bardziej „queerową” i zróżnicowaną obsadę „Gossip Girl” W wideo widać, że wciąż piękni, bogaci i dobrze ubrani – imprezują w najlepszym stylu. Narracja nawiązuje do pojawienia się w serialu mediów społecznościowych – widzimy, jak obsada robi selfie z telefonami ozdobionymi pierścieniami świetlnymi, na wypadek gdyby światło nie było odpowiednie. Nowi studenci z Upper East Side, z których widzimy w spocie mają pośród siebie „Plotkarę”, która nie pozwoli im spać spokojnie.

Mogłaby się uczyć stylu od Blake Lively. Niestety panie się nie lubią (FOTO)

Twórcy zapowiadają więcej intryg i bardziej odważną fabułę. Jak oceniacie trailer? Będziecie oglądać?

Zdjęcia do nowej „Plotkary” fot. The Mega Agency / Forum