Już 7 listopada będzie można zobaczyć kontynuację serialu „Dexter”. Pamiętacie Dextera Morgana? Słynnego seryjnego mordercę, którego losy można było śledzić aż przez 8 sezonów. W 2016 roku twórcy serialu dali do zrozumienia, że możemy liczyć na kolejne odcinki. Jest 2021 rok i właśnie nadszedł ten czas. Za chwilę premiera „Dexter. New Blood”.

Największy penis w Hollywood wraca na Netflixa

Dexter Morgan (Michael C. Hall) prowadzi spokojne życie pod imieniem Jim Lindsay. Z trailera można wywnioskować, że jest znanym i lubianym mieszkańcem niewielkiego miasteczka. Ma dziewczynę naczelnika policji, pracę w handlu detalicznym i wielu przyjaciół… Można się domyślić, że zwiastun nie pokazał, co po godzinach wyprawia Dexter, a może się naprawdę zmienił i skończył z morderstwami?

Sonda

poll-violet

Będziesz oglądać kontynuację serialu "Dexter"?

W kontynuacji serialu „Dexter” – „Dexter. New Blood”, tytułowy bohater musi zmierzyć się z tajemnicą porwań. Czy obudzi się w nim morderca i znów będzie gonił za sprawiedliwością? Oczywiście jego „sprawiedliwość” można kwestionować.

Gwiazda serialu 90210, „Seks BDSM pozwalał mi poczuć cokolwiek”

Ci, którzy znają serial sprzed kilku lat wiedzą, że jego mordercze instynkty przyjmowały niegdyś formę jego zmarłego ojca, z którym Dexter prowadził rozmowy. W tym sezonie te instynkty przybierają postać Deb (Jennifer Carpenter), przybranej siostry Dextera. „Jesteś seryjnym mordercą” – przypomina mu w zwiastunie. „Uwielbiasz to, że morderstwo uchodzi ci na sucho i nie możesz się doczekać, by znowu zabić”.

Coś nam mówi, że dostanie swoją szansę przed końcem sezonu, ale jest też zabawna komplikacja: Harrison! Syn Dextera…