Wczoraj pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że Kacper Kuszewski, aktor wcielający się w postać Marka Mostowiaka w M jak Miłość, odchodzi z serialu.

Postać Tomka w serialu M jak miłość została uśmiercona. Okazuje się, że POWRÓCI!

To bardzo zaskakująca decyzja, dlatego że aktor związany był z produkcją od samego początku. W rolę wcielał się przez 18 lat. Widzowie bardzo zżyli się z tą postacią i ciężko im wyobrazić sobie serial bez niego.

Kacper Kuszewski wydał oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy swoją decyzję.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces „M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze.

Aktor napisał, że to dla niego czas na nowe wyzwania.

Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować.

Treść całego oświadczenia przeczytacie u aktora na Facebooku.

W M jak miłość Paweł będzie miał wypadek: Pawła uśmiercą!

Karolina Baranowska z PR serialu „M jak Miłość” zdradziła Party.pl, co stanie się z jego postacią.

Przyjęliśmy decyzję Kacpra Kuszewskiego ze zrozumieniem. Jeszcze się nie żegnamy, aktor do połowy lipca pracuje na planie, a Marek Mostowiak tak prędko nie zniknie z ekranów. Mogę zdradzić, że bohater wyjedzie za granicę.

Będziecie tęsknić za Markiem Mostowiakiem?

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość - wydał oficjalne OŚWIADCZENIE

Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość - wydał oficjalne OŚWIADCZENIE