Cara Delevingne (27 l.) ma za sobą medialne rozstanie z Ashley Benson. Spotykały się przez dwa lata, a w maju potwierdziły się plotki, że ich związek się rozpadł. Ashley szybko znalazła pocieszenie w ramionach rapera G-Eazy. Delevingne skupiła się na swoich przyjaciołach, z którymi spędza teraz zdecydowanie więcej czasu. Kaia Gerber postanowiła nawet przedstawić Carę swoim rodzinom. Plotkuje się, że modelki może łączyć coś więcej niż przyjaźń.

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się! Wielka miłość skończyła się na domowej kwarantannie?

Cara Delevingne i Kaia Gerber są parą?

Cara Delevingne i Kaia Gerber przyjaźnią się od jakiegoś czasu. Obie są modelkami, które mają sporo sukcesów na swoim koncie. Nie tylko to je łączy. Zarówno Cara jak i Kaia niedawno rozstały się ze swoimi partnerami. Delevingne zakończyła dwuletni związek z aktorką Ashley Benson, a Kaia rozstała się z Petem Davidsonem (ku zadowoleniu jej rodziców, którzy od początki nie byli fanami tego związku).

Kaia Gerber PRZYBITA po rozstaniu z chłopakiem na lotnisku z mamą (ZDJĘCIA)

Modelki udały się do restauracji Nobu w Malibu, która jest oblegana przez największe gwiazdy. Pisaliśmy o Kylie Jenner, która została przyłapana przez fotoreporterów w towarzystwie tajemniczego chłopaka (więcej TUTAJ).

Cara Delevingne spotyka się z Kaią Gerber?

Kaia tak bardzo zżyła się z Carą – że postanowiła przedstawić przyjaciółkę rodzicom. Na spotkanie dołączyła Cindy Crawford z mężem.

Kaia Gerber i Cara Delevingne na wspólnej kolacji.

Kaia Gerber i Cara Delevingne na wspólnej kolacji. Fot.Forum/ Backgrid USA.

Kaia w dalszym ciągu ma gips na ręku, po tym jak poinformowała, że na kwarantannie ją złamała. Jak wiadomo, najwięcej wypadków przydarza się w domu i Gerber jest tego świetnym przykładem. Modelka pochwaliła się swoją szczupłą sylwetką i tego dnia założyła czarny crop top, na który narzuciła skórzaną kurtkę w stylu motocyklowym. Stylizację uzupełniła o dżinsy z wysokim stanem i czarną torebkę.

Cara Delevingne poznaje rodziców Kai Gerber.

Cara Delevingne poznaje rodziców Kai Gerber. Fot.Forum/Backgrid USA.

Cara zgrała się ze swoją stylizacją z młodszą koleżanką z branży. Delevingne założyła krótki, biały crop top, który połączyła z dżinsami. Dobrała do zestawu sportowe buty i torbę od Dior’a.

Delevingne ma już doświadczenie w związkach z kobietami a jej relacja z Ashley Benson nie była pierwszą, w której związała się z kobietą.

Myślicie, że plotki się potwierdzą, i wyjdzie na jaw – że Kaia Gerber i Cara Delevingne to nowa, najgorętsza para w show-biznesie? A może to tylko przyjaźń?

Wygląda na to, że łączy je naprawdę bliska relacja – skoro Kaia zdecydowała się wprowadzić Carę do swojej rodziny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kaia Gerber z taką inicjatywą wyszła do fanów. „Wszyscy czujemy się teraz odizolowani”

Modelki zabezpieczają się przed koronawirusem. Kaia Gerber w lateksowych rękawiczkach nie rozstaje się z żelem antybakteryjnym (FOTO)

Cara Delevingne świętuje urodziny swojej dziewczyny. Z tej okazji pokazała intymne zdjęcie w wannie!

Ashley Benson i Cara Delevingne publicznie się całują.

Ashley Benson i Cara Delevingne publicznie się całują. Fot.Forum.

Kaia Gerber i Pete Davidson przyłapali na plaży.

Kaia Gerber i Pete Davidson przyłapali na plaży. Nie mogli się od siebie oderwać. Fot.Forum.