Podczas kwarantanny można się znudzić. To dobry czas, by zrobić wielkie porządki w domu, nadrobić seriale, filmy i książki. Wolnego czasu jest tak dużo, że może nawet zabraknąć pomysłów na to, co obejrzeć, albo przeczytać. I z pomocą przychodzi Kaia Gerber.

Modelki zabezpieczają się przed koronawirusem. Kaia Gerber w lateksowych rękawiczkach nie rozstaje się z żelem antybakteryjnym (FOTO)

Kaia Gerber zakłada instagramowy Klub Książki

Modelka poinformowała na swoim profilu, że bardzo lubi czytać i chętnie podzieli się z obserwatorami swoimi ulubionymi książkami. Kaia zamierza raz w tygodniu prezentować wybraną przez siebie książkę. Dodała też, że chętnie dowie się, co czytają jej obserwatorzy i jest otwarta na literackie dyskusje z nimi. Modelka w przyszłym tygodniu zrobi live’a podczas, którego będzie rozmawiać z obserwatorami. Gebrer zamierza też do rozmów zapraszać przyjaciół, pisarzy i innych gości.

Wiem, że wszyscy czujemy się teraz odizolowani, więc próbowałam wymyślić jakiś sposób, żebyśmy pozostali w kontakcie (poza zwykłym skrolowaniem ekranu) i zdecydowałam, że zacznę prowadzić instagramowy Klub Książki – napisała Kaia.

Kaia już poleciła jedną ze swoich ulubionych książek. To powieść Sally Rooney „Normalni ludzie”.

Opowiada o trudnej miłości wplątanej w skomplikowane, zhierarchizowane relacje organizujące świat, w którym nastoletni bohaterowie muszą się odnaleźć – czytamy na stronie Lubimyczytać.pl

https://www.instagram.com/p/B-QWfi_jYDL/?utm_source=ig_embed

Fani modelki docenili ten pomysł i są zachwyceni.

  • Kocham ten pomysł.
  • Najlepszy pomysł na świecie!
  • Czekam na to!
  • Jestem podekscytowana!

ZOBACZ TEŻ:

Kaia Gerber ma nowe tatuaże. Fani: „małe arcydzieła”

Aktorska para UCZY swoje dzieci w DOMU. Nie tylko w czasie kwarantanny

Ewa Farna nie traci czasu na ZAMARTWIANIE. Tak spędza czas podczas kwarantanny

Kaia Gerber w czarnych getrach

Kaia Gerber/fot. Forum

Kaia Gerber w dżinsach i brązowym płaszczu

Kaia Gerber/fot. Forum