Kaia Gerber (18 l.) zaskoczyła niedawno swoich fanów. Pod koniec roku gwiazda wybiegów zaczęła się spotykać z byłym chłopakiem Ariany Grande, 26-letnim Pete Davidsonem.

To już oficjalne! Kaia Gerber i Pete Davidson potwierdzają związek płomiennym pocałunkiem (FOTO)

Pete to postać budząca spore emocje w show-biznesie. Komik i aktor cierpi na chorobę Leśniowskiego – Crohna (czyli przewlekłe zapalenie jelita). Jednym ze sposobów radzenia sobie z jej objawami jest dla Pete palenie marihuany. Sam aktor wyznawał w wywiadach, że bez niej nie może normalnie funkcjonować.

Davidson choruje też na chorobę afektywną dwubiegunową. Zmaga się z własnymi słabościami, stąd reakcja fanów Kai Gerber na jej związek z Pete – czy dasz sobie radę w tym związku? – pytali fani.

Kaia Gerber wygląda na przemęczoną i wyczerpaną – spójrzcie na JEJ NOGI

Podobno rodzice Kai również byli powściągliwi, jeśli chodzi o nową relację córki. Szczególnie, gdy okazało się, że Pete w ostatnim czasie nie mógł sobie poradzić z uzależnieniami – podobno właśnie trafił na odwyk.

18-latka zerwała podobno z Pete. Wczoraj paparazzi widzieli dziewczynę z mamą – obie pani podróżowały samolotem z Miami do Nowego Jorku. Kaia wyglądała na nieco przybitą. Zobaczcie fotki.

Kaia Gerber z mamą, Cindy Crawford na lotnisku, T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kaia Gerber, fot.  MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot.  T.JACKSON / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kaia Gerber, fot. MEGA / The Mega Agency / Forum