Kylie Jenner (22 l.) chyba zostawiła związek z Travisem Scottem za sobą. Milionerka została przyłapana przez fotoreporterów, gdy szkła na kolację z Caitlyn Jenner. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to – że Kylie zauważono z tajemniczym mężczyzną, z którym swobodnie szła pod rękę. Jennerka wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną. Kim jest jej nowy chłopak?

Kylie Jenner z tłustymi włosami i w czarnych rajtkach – tak wygląda jej pupa bez photoshopa (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner ma nowego chłopaka?

Kylie Jenner ma za sobą kilka związków. Celebrytkę i rapera Travisa Scotta łączy burzliwa przeszłość. Para rozstawała się i schodziła po kila razy – wszystko zmieniało się tak szybko, jak w kalejdoskopie. Z pewnością Travis w dalszym ciągu będzie ważną osobą w życiu Kylie ich córki Stormi. Jennerka otworzyła się na nowe związki i zaczęła umawiać się z innymi mężczyznami.

Syn Kourtney Kardashian zdradził, czy Kylie Jenner i Travis Scott WRÓCILI do siebie

Tym razem Kylie została przyłapana przez fotoreporterów w towarzystwie nieznajomego mężczyzny. Jennerka udała się na kolację do prestiżowej restauracji Nobu w Malibu – uwielbianej przez celebrytów. Bizneswoman spotkała się z Caitlyn Jenner i jej dziewczyną Sophią Hutchins. Jednak największe poruszenie wywołał tajemniczy nieznajomy w czerwonej czapce bejsbolowej, który towarzyszył Kylie.

Kylie tego dnia postawiła na długi płaszcz w kolorze pastelowym, do którego dobrała ciężkie, motocyklowe buty i czarną mini sukienkę. Jennerka postawiła na full glam – miała mocny makijaż a włosy związała w wysokiego kucyka. Celebrytka tego dnia nie była dobrze nastawiona na zdjęcia wykonane przez fotoreporterów – cały czas zasłaniała się telefonem i nie chciała być fotografowaną.

Kylie Jenner przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną.

Kylie Jenner przyłapana na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.

Tajemniczy partner Kylie miał na sobie czarny zestaw. Widać, ze mężczyzna kocha tatuaże – ma nimi pokryte całe ramiona. Jennerka ma słabość do raperów, jednak niewiele wiadomo o tym – kim jest jej nowy partner. Trzeba przyznać, że mężczyzna zdecydowanie różni się od poprzednich chłopaków celebrytki.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner po dłuższej przerwie wróciła na Instagram i dodała zdjęcie z córką

Kosmetyki Kylie Jenner to PORAŻKA? „Większość ludzi dostała po tych kosmetykach uczulenia”

Kylie Jenner, chociaż nie jest już MILIONERKĄ, znowu na szczycie listy FORBESA

Kylie Jenner na randce z tajemniczym mężczyzną.

Kylie Jenner przyłapana na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.

Tajemniczy mężczyzna, z którym Kylie Jenner spotkała się na randce

Tajemniczy mężczyzna, z którym Kylie Jenner spotkała się na randce, fot.Forum/Backgrid USA.

Kylie Jenner w długim płaszczu wychodzi z kolacji z tajemniczym mężczyzną.

Kylie Jenner przyłapana na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.