Kaja Paschalska (34 l.) straciła cierpliwość po tym, jak jedna z internautek zaczęła wczoraj  pouczać aktorkę na temat zdjęć wrzucanych na Instagram.

Zobacz: Kaja Paschalska w BIKINI na Instagramie – 33-letnia aktorka KUSI!

W czwartek Paschalska zagaiła internautów wrzucając nastrojową i zmysłową fotkę, na której widzimy ją stojącą na balkonie i spoglądającą przez ramię w kierunku aparatu. Zdjęcie nie wszystkim przypadło do gustu. Najwyraźniej strustrowana urodą aktorki internautka wypaliła z grubej rury:

Nie rozumiem po co ciągle dziewczyno świecisz prawie gołym d*pskiem? Nie masz nic innego do zaoferowania? ŻENADA!! – napisała internautka.

Kaja odpowiedziała:

Skoro moje „prawie gołe dupsko” jak to kulturalnie ujęłaś tak Cię frustruje to po co obserwujesz mój profil? Czujesz się lepiej po zostawieniu takiego komentarza?

Wstyd, nie wiedziałam ze z pani jest aż taka pusta dziewczyna! – odparowała internautka.

Zobacz też: Wow! Pośladki Kai Paschalskiej robią FURORĘ na Instagramie

Na odpowiedź Paschalskiej nie trzeba była długo czekać:

Wstydem jest obrażanie obcych ludzi w internecie ☝️Życzę Pani dużo szczęścia 😘 – napisała aktorka i na chwilę zamknęła temat.

Dziś jednak znów wróciła do nieprzyjemnego zajścia. Pod zdjęciem zatytułowanym „laundryday”, na którym widzimy Kaję pozującą z uniesionymi rękami, w czarnym body i szpilkach, Kaja pisze:

Raz na jakiś czas, przywieje tu kogoś kto ewidentnie musi dać upust swoim emocjom pisząc jakieś niepotrzebne gówno 🤦‍♀️ W takich przypadkach, na przyszłość, służę radą i pomocną dłonią 👉 Na górze, po lewej stronie jest guzik unfollow. Proszę, dla mojego i Twojego dobra, UŻYJ GO hejterku kochany 👾 Albo od razu ZASZALEJ – zablokuj tę złą, niedobrą Paschalską i jej żenujący kontent 😝 – apeluje aktorka.

Paschalska używa też mocniejszych słów:

Ja wszystko rozumiem – bulwersuje Cię moje odkryte ciało, nie kumasz artystycznych zdjęć, widzisz mnie w swojej głowie inaczej – masz do tego prawo. Ale jak to ktoś kiedyś mądrze ujął – to jest MÓJ DOM a Ty jesteś MOIM GOŚCIEM i o ile mój szacunek masz zawsze, z defaultu, to nie upoważnia Cię do władowania się z butami na stół i nasrania na dywan☝️.

Spożytkuj swoją złość w jakiś produktywny sposób – idź na siłownię, pobiegaj, zadzwoń do przyjaciela albo może zmień w swoim życiu to, co tak naprawdę Cię wk**wia ✌️ – kończy swój wpis aktorka.

Zobacz: Kaja Paschalska zachwyca figurą – zdradziła, co ćwiczy i jak się odżywia

Kaja Paschalska zyskała popularność dzięki roli w serialu „Klan”. Potem przez lata była kojarzona głównie z odtwarzaną przez siebie rolą Oli Lubicz. W pewnym momencie Kaja zgodziła się rozebrać do sesji dla CKM – wzięła udział w ostrej sesji, którą tłumaczyła potem chęcią zerwania z dawnym, grzecznym wizerunkiem wykreowanym dla potrzeb roli w serialu.

Zobaczcie fotki Kai z jej Instagrama – faktycznie aktorka przesadza z pokazywaniem ciała?

View this post on Instagram

#laundryday 😄 Coraz więcej fajnych Ludzików jest tutaj ze mną 😍 Zaglądam czasem na Wasze profile i strasznie mi miło, że jako ludzie o wspólnych zainteresowaniach i podobnej wrażliwości tworzymy społeczność właśnie tu, u mnie 😌 Dziękuję, że jesteście!!! ❤️ . Raz na jakiś czas, przywieje tu kogoś kto ewidentnie musi dać upust swoim emocjom pisząc jakieś niepotrzebne gówno 🤦‍♀️ W takich przypadkach, na przyszłość, służę radą i pomocną dłonią 👉 Na górze, po lewej stronie jest guzik unfollow. Proszę, dla mojego i Twojego dobra, UŻYJ GO hejterku kochany 👾 Albo od razu ZASZALEJ – zablokuj tę złą, niedobrą Paschalską i jej żenujący kontent 😝 . Ja wszystko rozumiem – bulwersuje Cię moje odkryte ciało, nie kumasz artystycznych zdjęć, widzisz mnie w swojej głowie inaczej – masz do tego prawo. Ale jak to ktoś kiedyś mądrze ujął – to jest MÓJ DOM a Ty jesteś MOIM GOŚCIEM i o ile mój szacunek masz zawsze, z defaultu, to nie upoważnia Cię do władowania się z butami na stół i nasrania na dywan☝️ . Spożytkuj swoją złość w jakiś produktywny sposób – idź na siłownię, pobiegaj, zadzwoń do przyjaciela albo może zmień w swoim życiu to, co tak naprawdę Cię wk**wia ✌️ #gotnothingbutloveforya . 📸 @paulina_holtz @by_yasama 💄 @makeupandmorejoanna

A post shared by Kaja Paschalska (@kajapaschalska) on

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Kaja Paschalska (@kajapaschalska) on

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA