Takie artykuły o gwiazdach nie zdarzają się zbyt często. Zazwyczaj są powierzchowne, dotykają banałów. Ale ten wart jest przeczytania. To tekst z najnowszego numeru Twojego Stylu dotyczący Kamilli Baar – aktorki, którą można zobaczyć w nowym filmie Generał (jej zdjęcia z premiery pokazywaliśmy Wam tutaj.)

Baar ma w sobie ponadczasowość i potencjał wielkiej gwiazdy – powiedziała o aktorce Anna Jadowska, reżyser. Konsekwentnie uciekająca przed komercją, szukająca dobrych ról i poważnych wyzwań – jeśli zostanie doceniona przez filmowy światek, może faktycznie wyrośnie na prawdziwą gwiazdę?

Bo celebrytką raczej nie będzie. Jest zbyt \”osobna\”. Jej koleżanka, Patrycja Soliman mówi o Baar tak:

– Nasze pierwsze spotkanie poza teatrem? Nie przyszła. Zadzwoniła: Przepraszam, Patuś, zjadłam dwie paczki gum Maoam i strasznie boli mnie brzuch\”. Myślałam, że kpi. Kiedy ją bliżej poznałam, zrozumiałam, że taka jest, spontaniczna, szczera, prawdziwa i trochę neurotyczna. Kupuje za małe buty tylko dlatego, że jej się podobają, a potem oddaje do Caritasu. Kolekcjonuje czerwone szpilki. Nie nosi, bo brakuje okazji. Długopisem podkreśla fragmenty książek, pisze na marginesie, a potem nikomu nie pożycza, żeby nikt poznał jej myśli.

O tym, jaką żoną była Baar i dlaczego jej małżeństwo się skończyło, a także wiele innych, ciekawych rzeczy na temat aktorki dowiecie się z wywiadu zamieszonego w Twoim Stylu.