Rozstania i nowe miłości gwiazd to tematy, które z pewnością rozgrzewają sieć i rozbudzają zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że niektórzy celebryci chętnie dzielą się z fanami i mediami tego typu szczegółami. Niemniej istnieje też grupa gwiazd, która swoją prywatność ceni ponad wszystko. A jedną z aktorek, zaliczającą się do tego grona, jest Kamilla Baar. I choć nikogo nie powinien dziwić fakt, że gwiazda w tajemnicy wzięła rozwód i weszła w nowy związek, zaskakującym jest, że sekret udało jej się zachować przez lata!

Kim jest rodzina Donalda Tuska? W domu mówiono po niemiecku, ojciec go lał, a żona wdała się w romans

Kamilla Baar przez lata ukrywała przed fanami rozwód i nowy związek

Kamillę Baar większość z nas mogła poznać w 2002 roku. Aktorka zagrała wówczas w telewizyjnym spektaklu „Oszuści”. Później spróbowała swoich sił między innymi na planie serialu „Na dobre i na złe” oraz filmu „Vinci”. 44-latka regularnie występuje też na deskach teatru. I mimo że jej nazwisko jest znane szerszemu gronu odbiorców, Kamilla od zawsze stara się pilnować swojej prywatności.

Co więc wiadomo na temat prywatnego życia artystki? W 2005 roku została żoną aktora, Wojciecha Solarza. Para rozstała się jednak cztery lata później. Następnie gwiazda związała się z kolejnym aktorem, Wojciechem Błachem. Owocem ich miłości jest 12-letni Brunon. Niestety i to uczucie nie przetrwało. Niemniej los uśmiechnął się do niej ponownie i postawił na drodze prawnika, Piotra Kochańskiego. Para stanęła na ślubnym kobiercu w Lizbonie, w 2015 roku.

Tomasz Wolny pochwalił się w sieci sukcesem żony: „Teraz pokazała się z innej strony”

Mimo że nie plotkowano o kryzysie w ich małżeństwie, dziś sieć obiegły informacje, że Kamilla Baar i Piotr Kochański są już po rozwodzie! Co ciekawe, rozprawa miała miejsce w marcu 2021 roku.

Kamilla i Piotr nie są już razem od dawna. Rozwiedli się w marcu 2021 roku bez orzekania o winie, kłótni i wojen. Nie szli z tym do mediów, chociażby przez wzgląd na dawne czasy i wzajemny szacunek. Im nie zależy na rozgłosie – donosi informator jednego z plotkarskich portali.

Osoby z otoczenia pary informują też, że zarówno Kamilla, jak i Piotr ułożyli sobie już życie z innymi partnerami. Plotkę o rozwodzie pary potwierdził agent gwiazdy.

Mogę potwierdzić informację, że Kamilla Baar prawie trzy lata temu rozwiodła się z panem Piotrem Kochańskim. Jednocześnie chcę dodać, iż w najbliższy piątek odbędzie się premiera spektaklu „Matka i dziecko” z udziałem Kamilli Baar i w reżyserii Adama Sajnuka, z którym to aktorka pracuje na scenie po raz kolejny – przyznał Maciej Gajewski.

Kolejne plotki głoszą, że nowym wybrankiem serca Kamilli jest właśnie Adam Sajnuk. Czy te doniesienia mają coś wspólnego z prawdą? Być może niedługo się dowiemy…

OMG! Ela Romanowska odkryła swoją siostrę. Z tą Miss są łudząco podobne do siebie

Kamilla Baar, Piotr Kochański, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kamilla Baar-Kochańska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA