Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozwodzie Kamilli Baar. Co ciekawe, plotkowano, że aktorka już od dwóch lat jest rozwódką i… spotyka się z nowym partnerem. Informacje na temat rozpadu małżeństwa gwiazdy seriali i prawnika, Piotra Kochańskiego potwierdził agent 44-latki. Niemniej w rozmowie ze „Zwierciadłem” sama Kamilla zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie.

Patrycja Sołtysik pokazuje siniaki i mówi szczerze o in vitro: „To nie jest łatwa droga”

Kamilla Baar potwierdza plotki na temat rozwodu i nowego związku!

Czy Kamilla Baar ma szczęście w miłości? Trudno stwierdzić. Z całą pewnością można jednak powiedzieć, że jej życie miłosne to nie jest nudna historia. Przypomnijmy, że 44-latka w 2005 roku została żoną aktora, Wojciecha Solarza. Związek ten nie przetrwał próby czasu i po czterech latach doszło do rozstania. Później Kamilla weszła w relację z kolejnym aktorem, Wojciechem Błachem. Owocem ich uczucia jest 12-letni Brunon. Niestety i tym razem para rozstała się. I gdy w 2015 roku Baar przyrzekała w Lizbonie miłość aż po grób prawnikowi, Piotrowi Kochańskiemu, nikt nie spodziewał się, że kilka lat później i ten związek przejdzie do przeszłości. Co było powodem zakończenia drugiego małżeństwa aktorki?

Dagmara Kaźmierska traci głowę na kolejnej randce i szaleje na dancingu

Rozwiodłam się dwa lata temu i na pewno mocno wpłynęło to na moje życie. Ale nie noszę w sobie żalu. Wychowałam się w pełnej rodzinie, moi rodzice niedawno obchodzili 44. rocznicę ślubu. Marzyłam o miłości romantycznej, bo miałam taki wzór. Teraz wiem, jakie to trudne. Na powodzenie związku wpływa wiele składowych, ale jedna umiejętność wydaje mi się szczególnie cenna – odpuszczanie – wyjaśnia Kamilla Baar.

Gwiazda takich produkcji jak „Vinci” czy „Na dobre i na złe” otworzyła się jednak jeszcze bardziej na temat swojego prywatnego życia i wyznała, że stara się utrzymać dobre relacje z byłymi partnerami, a w szczególności z ojcem jej syna. I choć nie wypowiadała się na temat nowego związku, przyznała, że na trzeci ślub nie będzie można liczyć…

Na pewno nie wezmę już ślubu. To jedyne moje postanowienie. Moje wszystkie związki z mężczyznami dużo mnie nauczyły o mnie samej. Ulepszam zatem swój charakter, wierzę w samodoskonalenie – powiedziała aktorka.

Selena Gomez wychodzi z nowym facetem z meczu koszykówki. Ale on się o nią troszczy!

Kamilla Baar, fot. Baranowski/AKPA

Kamilla Baar-Kochańska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Kochański, Kamilla Baar, SK:, , fot. Podlewski/AKPA