Tradycyjnie podczas imprezy Vanity Fair , która odbywa się po rozdaniu Oscarów, zjawia się cała śmietanka towarzyska z Hollywood. O dziwo, w tym roku zabrakło na niej Kanye Westa (38 l.) i Kim Kardashian (35 l.), co może naprawdę dziwić. Tym bardziej, że małżeństwo celebrytów nie marnuje okazji, aby ciągle być na pierwszych stronach gazet. Co zatem stało się w tym roku?

Otóż jak donoszą zagraniczne portale plotkarskie para zrezygnowała z przybycia na galę, ze względu na ostatnie zachowanie rapera – zarówno jego stosunku do swoich fanów, jak i wobec swojej żony. Wg źródeł, nie chcieli być po raz kolejny przepytywani na temat ich potencjalnego kryzysu. Kolejnym z powodów miał być fakt, że celebrytka nie wygląda jeszcze na tyle dobrze po ciąży, aby chciała pokazywać się publicznie.

Na dłuższą metę rewelacje portali wydają się być po prostu zgadywanką, która nie ma potwierdzenia w faktach. Przyznajmy jednak, że serwisy mogą mieć nieco racji, choć plotki na temat ich problemów są od razu dementowane przez samych zainteresowanych.

Zobacz więcej: Co Kim Kardashian robiła z Westem na PIERWSZEJ RANDCE?

Ostatnio Kim udostępniła nawet film z ich pierwszej randki, na której doskonale się bawili. Czy naprawdę tak robi małżeństwo podczas kryzysu? A może robią dobrą minę do złej gry?

Kanye West ma...szlaban?

Kanye West ma...szlaban?

Kanye West ma...szlaban?

Kanye West ma...szlaban?

Kanye West ma...szlaban?

Kanye West ma...szlaban?