Kim Kardashian (35 l.) w najnowszym wywiadzie dla GQ Magazine powiedziała interesujące informacje na temat Taylor Swift.

Według celebrytki, piosenkarka doskonale wiedziała o wulgarnej piosence napisanej przez Kanye Westa na jej temat.

Zobacz też: Wow! Kim Kardashian w EROTYCZNEJ sesji dla Magazynu GQ! (FOTO)

Dlaczego Kanye West zaatakował Taylor Swift na swojej płycie The Life of Pablo?

Przypomnijmy: w lutym tego roku mąż Kim napisał utwór Famous, w którym obrażał Taylor, twierdząc, że „dzięki niemu ta s*ka stała się sławna”.

W rozmowie z dziennikarzami GQ Kim stwierdziła, że wokalistka zaakceptowała tekst przed publikacją! Dodatkowo powiedziała, że ma na to dowód. Według celebrytki:

Ona to zatwierdziła, na sto procent! Doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że Kanye planuje wypuścić ten numer. Potem nagle zaczęła zgrywać niewiniątko!

Zobacz też: OMG! Kanye West wyzywa Taylor Swift od DZ**EK!

Good Night #GQ

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Utwór, który pojawił się na krążku The Life Of Pablo, został uznany przez wielu internautów za zbyt wulgarny. Raper tłumaczył jednak, że Taylor doskonale wiedziała o tej piosence. Co więcej, dała przyzwolenie, aby się ukazał, ponieważ uznała go za „zabawny”.

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West na gali MET – kto ma gorszy makijaż?

Co powiedziała Taylor Swift na Gali Grammy 2016 na temat Kanye Westa?

Mimo to Taylor zdissowała rapera na rozdaniu nagród Grammy, kiedy odbierała drugą statuetkę w swojej karierze.

Powiedziała wtedy:

Stojąc tutaj, chcę powiedzieć wszystkim młodym kobietom – będziecie miały do czynienia z ludźmi, którzy będą chcieli umniejszyć wasz sukces lub przypisać sobie zasługi za wasze osiągnięcia albo waszą sławę. Jednak jeżeli skupicie się na pracy i nie dacie się zdominować tym osobom, to kiedy dotrzecie tam, gdzie zmierzacie, rozejrzycie się wokół i zorientujecie, że to tylko i wyłącznie wasza zasługa. I będzie to najlepsze uczucie na świecie. Dziękuję za ten moment.

Zobacz też: Taylor Swift pocisnęła Kanye Westowi!

Córka Kris Jenner powiedziała jednak w wywiadzie, że posiada film z rozmowy Kanye z Taylor, w którym wokalistka akceptuje publikację utworu. Powiedziała przy tym, że prawnicy piosenkarki kazali jej „zniszczyć ten dowód”.

Dodatkowo wokalistka miała obiecać Westowi, że Gali Grammy powie, że piosenka jest jedynie żartem.

Okazuje się, że według najbliższego otoczenia piosenkarki, Kim Kardashian po prostu kłamie i jest „marionetką Westa”. Według źródła Taylor nigdy nie słyszała utworu i tym samym nie dała zgody na użycie wulgarnych słów na jej temat.

W piśmie wysłanym do mediów czytamy:

Taylor nie ma żalu do Kim Kardashian, bo rozumie presję, pod jaką ona się teraz znajduje. Wierzy też, że Kim po prostu przekazuje dalej to, co powiedział jej Kanye West. Jednakże nie zmienia to faktu, że zdecydowana większość jej słów mija się z prawdą. Taylor i Kanye tylko raz rozmawiali ze sobą, w styczniu 2016 roku, gdy przebywała ona na rodzinnych wakacjach. West poprosił ją wtedy o udostępnienie swojej piosenki na jej profilu na Twitterze, na co nie otrzymał zgody. Taylor nie wiedziała, że w jego piosence znajdą się obraźliwe w stosunku do niej słowa. Stwierdzenie Kardashian, że rozmowa między Taylor a Kanye była nagrana, to nieprawda. Taylor nie rozumie też, dlaczego Kanye – a teraz również Kim – po prostu nie zostawią jej w spokoju.

Zobacz też: Spocona Taylor Swift bez makijażu… Takiej jej nie znacie

Czy prawda w tym wypadku „leży pośrodku”? Co o tym myślicie?

Kanye West niewinny? Kim Kardashian zarzuca Taylor Swift kłamstwo!

Kanye West niewinny? Kim Kardashian zarzuca Taylor Swift kłamstwo!

Kanye West niewinny? Kim Kardashian zarzuca Taylor Swift kłamstwo!

Kanye West niewinny? Kim Kardashian zarzuca Taylor Swift kłamstwo!

Kanye West niewinny? Kim Kardashian zarzuca Taylor Swift kłamstwo!