Karolina Gilon jest bohaterką nowego numeru Cosmopolitan. Modelka w rozmowie z Joanną Andrzejewską opowiada o drode do sukcesu, budowaniu własnej wartości i marzeniach.

Maffashion i Karolina Gilon to… SIOSTRY? (ZDJĘCIE)

Karolina Gilon w Cosmopolitan mówi o swoich kompleksach – kiedys wstydziła się niesymetrycznego owalu twarzy

Była uczestniczka Top Model przyznała, że sama również walczyła z kompleksami. Modelka wstydziła się na przykład tego, że ma nieidealnie symetryczny owal twarzy:

Powiem ci szczerze, że sama długo nie zwracałam na to uwagi – mówi modelka w wywiadzie dla Cosmo. – Kiedyś znajomy rodziny powiedział do mnie: „Karolina, boli cię ząb? Jesteś spuchnięta z lewej strony”. I to był moment, kiedy zaczęłąm to dostrzegać w lustrze – opowiada modelka.

Karolina Gilon pozbyła się tego mankamentu (FOTO)

Karolina wspomina, jak zaczął jej przeszkadzać ten „defekt”:

Widziałam, że jest coś nie tak, że moja twarz nie jest idealnie symetryczna. Zaczęłam więc zasłaniać ten „defekt”, jak wówczas myślałam, włosami czy makijażem i nauczyłam się pozować do zdjęć w taki sposób, że trudno to było dostrzec. Przeszkadzało mi to – przyznaje Karolina.

Modelka wspomina, że chciała nawet poddać się operacji plastycznej:

Jednak któregoś dnia dotarło do mnie, że ja przecież właśnie taka jestem i wcale nie chcę się zmieniać. Nie mogę ciągle tego ukrywać i z tym walczyć, bo będę bardzo nieszczęśliwa w swoim ciele. Zaczęłam więc robić sobie „terapię szokową.” Pozowałam przodem, przestałam zakrywać lewą stronę twarzy i powoli zaczęłam lubić tę moją „wadę”. Dorosłam, dojrzałam, a co za tym idzie – potrafiłam myśleć o tej asymetrii jak o swoim atucie. TO przecież niedoskonałości dodają nam charakteru i nas wyróżniają, prawda? – mówi Karolina.

Gwiazda opowiada też o tym, jak zaczęła zabraniać obórki zdjęć w taki sposób, by usunąć widoczną asymetrię.

Karolina Gilon opowiada, jak udało się jej schudnąć 14 kilo

Karolina mówi, że dziś wciąż zdarza się jej czytać przykre komentarze na swój temat, ale nie zamierza zmieniać swej twarzy:

Skoro jest mi ze sobą dobrze, a niesymetryczny owal nie zagraża mojemu zdrtowiu ani życiu, to po co to robić? – pyta modelka.

Całą rozmowę z Karoliną, która mówi również o swojej spełnionej miłości i programie Love Island, którego jest gospodynią, przeczytacie w nowym Cosmopolitan.

 

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA