Karolina Gilon zaistniała w mediach dzięki serialowi „Miłość na bogato”. Natomiast dopiero udział w „Top model” ją rozsławił, po którym zaczęła dostawać poważne propozycje z Polsatu, jak między innymi poprowadzenie „Love Island. Wyspa miłości”.

Widzowie oburzeni już po 1. odcinku! „Traktujecie tych uczestników jak jakieś zabawki”

Karolina Gilon schudła 10 kg

W poniedziałkowy wieczór wyemitowano pierwszy odcinek po wakacjach „Love Island. Wyspa miłości”. Wielu widzów zamiast skupić się na uczestnikach, nie mogło oderwać wzroku od prowadzącej. Karolina Gilon przeszła ogromną metamorfozę i chociaż mówiła już wcześniej, że schudła 10 kg, to tak naprawdę dopiero na ekranach telewizor można dostrzec ogromną wizerunkową zmianę.

Love Island. Widzowie są wściekli na Karolinę Gilon. Nie chcą jej w kolejnym sezonie

Prezenterka zmieniła kolor włosów z blondu na ciemny brąz. Do tego po zrzuceniu wielu kilogramów rysy twarzy znacznie się zmieniły. I oczywiście na całej sylwetce mocno zeszczuplała, wyraźne wcięcie w talii oraz chudziutkie nóżki.

Karolina Gilon wzięła ślub? Pokazała się w sukni ślubnej

Zapytaliśmy Karolinę Gilon, co stało za tak spektakularną metamorfozą oraz jak udało jej się zrzucić aż 10 kg. Zdradziła nam swoją sekretną dietę:

Po prostu odcięłam się od sytuacji w życiu, które mi ciążyły. Po drugie poczułam chęć zmiany fryzury, a to zmotywowało mnie do popracowania nad sylwetką. Treningi z Gosią Gałkowską, dużo cardio, dieta, okno żywieniowe i deficyt kaloryczny. Zrezygnowałam też ze słodyczy i fast foodów – tłumaczy nam Gilon.

Dodaje, że ma tendencję do tycia, ale też potrafi szybko złapać formę i tym razem chce się nią cieszyć na dłużej:

Teraz mam zamiar pozostać na dłużej w swoim obecnym ciele, bo super się w nim czuję – zapewnia Karolina.

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Martyna Wojciechowsk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Karolina Gilon w basenie

Karolina Gilon/fot. Instagram/karolinagilonofficial

Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA