Karolina Szymczak to polska aktorka i modelka. Swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i poza nią. W jej portfolio aktorskim możemy zobaczyć role w takich filmach jak: „Powstaniec 1863”, „Babilon”, „Hercules”, czy „Gwiazdy”.

Miejcie na nią oko! Karolina Szymczak zaczęła od sesji w Playboyu, a dziś…

Karolina Szymczak zdradziła kulisy pracy z Bradem Pittem!

Prywatnie jest żoną Piotra Adamczyka, który może pochwalić się wartościowym dorobkiem aktorskim. Ukochana znanego aktora nie zostaje jednak w tyle. Polka może pochwalić się rolą u boku Brada Pitt’a w produkcji „Babilon”.

Dzięki Playboyowi trafiła do hollywoodzkiej superprodukcji

Z okazji premiery filmu „Powstaniec 1863”, mieliśmy okazję zapytać aktorkę o to, jak czuła się przed rozpoczęciem współpracy z wielką gwiazdą Hollywood.

Ta myśl pierwsza, że o matko zagram z Bradem Pittem, jest rzeczywiście czymś niesamowitym. Myślę, że każdy aktor marzyłby o tym, żeby zagrać u boku takiej gwiazdy.- mówi Karolina Szymczak

Wszystkie kobiety Piotra Adamczyka. Wśród nich… Magda Gessler!

Zdradziła nam także, jak wyglądała praca na planie, z tak znanym aktorem.

Jak już przychodzi się na ten plan, to on jest po prostu takim zwykłym kolegą z planu i nie ma nic w nim takiego ekscytującego, jak nam się wydaje. Jest bardzo fajnym, wyluzowanym człowiekiem, bardzo super się z nim procowało. Jest przyjacielski, jest bardzo partnerski na planie i to było fantastyczne. – wyznaje aktorka

Karolina Szymczak, fot. Baranowski/AKPA

Karolina Szymczak, Piotr Adamczyk, fot. Niemiec/AKPA