Karolina Szymczak to polska aktorka i modelka. Swoją karierę rozwija zarówno w Polsce jak i poza nią. W jej portfolio aktorskim możemy zobaczyć role w takich filmach jak: „Powstaniec 1863”, „Babilon”, „Hercules”, czy „Gwiazdy”.

Karolina Szymczak zdradziła kulisy pracy z Bradem Pittem! Jaki jest naprawdę? (WIDEO)

Karolina Szymczak wyznaje jak łączy pracę i miłość

Od kilku lat Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk tworzą zgrany związek. Para aktorów nie pokazuje się na ściankach zbyt często, jednak oboje poświęcają się swojej pracy. Zarówno Piotr, jak i Karolina mają już w swoim portfolio udział w znanych zagranicznych produkcjach m.in. w Hollywood.

Miejcie na nią oko! Karolina Szymczak zaczęła od sesji w Playboyu, a dziś…

Aktor miał okazje zagrać w zagranicznych produkcjach takich jak: „Falling Stars”, „For All Mankind” czy „Hawkeye”. Jego ukochana grała u boku Brada Pitta w produkcji „Babilon”. Podczas premiery filmy „Powstaniec 1863” mieliśmy okazję zapytać, jak para aktorów łączy pracę i miłość.

Rzeczywiście, to jest trudne. Zależy jaka rola i jak emocjonalnie do niej musimy podejść. Myślę, że my z moim mężem w tej chwili mamy tak świetnie, jesteśmy w tym zgrani i dogadani. […] Na przykład ja strasznie nie lubię z kimś innym robić castingów. Najbardziej lubię je robić z moim mężem. On mnie zna, on rozumie, on wie, czego ja potrzebuję. Więc myślę, że on też tak ma. – mówi Karolina Szymczak

Wszystkie kobiety Piotra Adamczyka. Wśród nich… Magda Gessler!

Jakie wyzwania stawiane są przed tak aspirującymi aktorami i ich małżeństwem?

Najtrudniejsze chyba jest to, kiedy ktoś dostaje rolę na przykład w innym miejscu i nie możemy być razem i to są rozłąki. [..] Mieliśmy nawet taką rozłąkę na pół roku. To nie jest wtedy łatwe. – wyznaje aktorka

Karolina Szymczak, Piotr Adamczyk, fot. Niemiec/AKPA

Karolina Szymczak, Piotr Adamczyk, fot. Niemiec/AKPA

Piotr Adamczyk, fot. Niemiec/AKPA

Piotr Adamczyk, fot. Baranowski/AKPA