Kasia Smutniak jest chyba bardziej rozpoznawalna za granicą, niż w kraju. Tymczasem ta modelka i aktorka od kilku dobrych lat robi na Zachodzie karierę, a jej ostatnim, spektakularnym sukcesem jest bycie twarzą perfum Giorgio Armaniego, Idole (pisaliśmy o tym tutaj)

W najnowszym numerze Twojego Stylu znajdziecie wywiad z Kasią. Modelka opowiada w nim o początkach swojej kariery, a także o tym, jak łatwo zagubić się w świecie show-biznesu będąc młodziutką dziewczyną:

Nie mam wspomnień w stylu: budzę się w łóżku z kimś obcym i nie wiem, gdzie jestem. Ale podczas ośmiu lat pracy modelki na pewno nie brakowało okazji, żeby \”iść na całość\”. W tym światku wokół dziewczyn krążą czasem dziwni ludzie, pojawiają się narkotyki. Tak, widziałam trzynasto-, czternastoletnie dziewczyny, które \”świetnie się zapowiadały\”, więc rzucały szkoły, wypalały się i po roku, dwóch znikały. Nie podoba mi się, że w tym zawodzie zatrudnia się dzieci – kwituje Smutniak.

O tym, dlaczego Kasia w pewnym momencie zniknęła z wybiegów i wybrała aktorstwo, a także jak w \”wielkim świecie\” zdobywa się role w filmach, przeczytacie tutaj.

\"Kasia

© KAPiF