W styczniu tego roku Kasia Tusk urodziła córeczkę. Dziecko zmieniło bardzo dużo w życiu blogerki – jak zawsze to właśnie ono stanęło na pierwszym miejscu. Zabiegana Kasia nie ma dziś tyle czasu na swoje rytuały, ile miała przed narodzinami córeczki. Tusk nie załamuje ednak rąk – na swoim blogu podzieliła się patentami na szybką pielęgnację.

Manicure Kasi Tusk, Make Life Easier

Paznokcie i sposób ich malowania potrafi rozgrzać instagramowe profile do czerwoności – zaczyna Kasia.

MANICURE Mariny Łuczenko-Szczęsnej POZAMIATAŁ nawet paznokcie Kylie Jenner

Ja od lat staram się mieć czyste, opiłowane paznokcie pomalowane odżywką w delikatnym, naturalnym kolorze. Dlaczego? Bo nie widać wtedy ewentualnych niedociągnięć, nie trzeba czekać pół godziny aż lakier wyschnie i co najważniejsze – aby zrobić manicure nie muszę się z nikim umawiać ani wychodzić z domu – tłumaczy blogerka.

Kim Kardashian OPOŹNIŁA poród, żeby zrobić sobie manicure

Polecam takie rozwiązanie przy dzieciach, ale jeśli z jakiegoś powodu nie wyobrażacie sobie naturalnego podejścia do tej kwestii, to pamiętajcie o tym, że najbardziej wyrafinowane kolory czy ozdoby na paznokciach wyglądają wyjątkowo niechlujnie, jeśli nie są wykonane na „tip top”. No i czas… ich aplikacja zajmuje mnóstwo czasu – podkreśla Kasia.

Dobra rada – nie tylko dla mam z malutkimi dziećmi 🙂

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nowy MANICURE, na punkcie którego oszalały jej fanki

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Katarzyna Tusk, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Kasia Tusk, fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum