Kasia Tusk (33 l.) z pewnością lubi otaczać się ładnymi rzeczami. Blogerka pokazała na swoim Instagramie jak zaaranżowała swoje domowe biuro. Trzeba przyznać, że Kasia ma świetny gust – zobaczcie tylko te pomieszczenie.

Jak się zmieniła Kasia Tusk? Tak wyglądały początki jej kariery (ZDJĘCIA)

Kasia Tusk pokazała, w jakich warunkach pracuje

Kasia Tusk aktywnie prowadzi swojego bloga Makelifeeasier i Instagrama, gdzie jej profil podgląda 367 tys. Internautów. Regularnie pokazuje zdjęcia gustownie urządzonych wnętrz i tym razem zdradziła, jak zaaranżowała domowe biuro. Pomieszczenia Kasi zmieniają się zgodnie z porami roku. Dodatkami jest w stanie stworzyć zupełnie inne wnętrze.

Teraz, gdy większość osób w dalszym ciągu pracuje zdalnie, zadbanie o uporządkowaną przestrzeń może umilić pracę. Kasia doskonale to rozumie, bo u niej króluje minimalizm, jasne kolory i dbałość o detale.

Korpo Makelifeeasier – podpisała zdjęcie Katarzyna.

Katarzyna stawia na minimalizm i trzyma się tej zasady, by nie zagracać wnętrza. Jej salon jest utrzymany w jasnych kolorach, znajduje się tam zabytkowy – kaflowy piec, mały stolik, na którym Kasia poustawiała pełno zapachowych świec i świeże kwiaty. Praca w takim miejscu z pewnością musi być przyjemna, a wena przychodzi sama.

Fani również byli pod wrażeniem tego, jak urządziła się blogerka. Wypowiadali się o jej wnętrzu w samych superlatywach i zgodnie przyznali, że takie korpo wygląda rewelacyjnie i chciałoby się przychodzić do pracy.

Cudnie Kasiu tu u Ciebie a najbardziej zazdroszczę pieca.

Piękne wnętrze!

Takie korpo to ja rozumiem.

Do takiego korpo aż chce się przychodzić.

To kiedy i gdzie można wysyłać cv do takiego korpo? – komentowali zachwyceni Internauci.

Kto z Was chciałby pracować w takim wnętrzu jak Katarzyna Tusk?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Tusk w ogrodzie z córeczką. Internauci są zachwyceni ubiorem dziewczynki

Kasia Tusk pokazuje, jak wygląda jej praca W DOMU: On mówi „ja się nimi zajmę, a ty…

Kasia Tusk dodała PIĘKNE zdjęcie z mężem. To u niej rzadkość na Instagramie