Katarzyna Cichopek (38 l.) zadbała już o wielkanocna atmosferę w domu. Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc aktorka postanowiła zadbać o otoczenie w domu i udekorowała salon. Jak teraz wygląda? Sprawdźcie sami.

Katarzyna Cichopek przestraszyła fanów! „Nie rób nam tego”

Katarzyna Cichopek gotowa na Wielkanoc

Katarzyna Cichopek nieczęsto chwali się na Instagramie wnętrzami w swoim mieszkaniu. Swego czasu pokazywała okazały balkon, na którym nie brakuje kwiatów. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i na swoim profilu opublikowała zdjęcie przyozdobionego na Wielkanoc salonu.

Kasia Cichopek odsłania BRZUCH w stroju do ćwiczeń: „Ale forma”

Aktorka ma bardzo jasny i przestronny salon, dzięki wielkim oknom, które rozjaśniają te pomieszczenie. Dobrała granatowe zasłony a na ścianie powiesiła sporych rozmiarów zegar. Salon połączony jest z jadalnią, gdzie mieści się duży stół przy którym zasiadają do rodzinnych posiłków. Cichopek zadbała już o odpowiednią oprawę na święta i pochwaliła się wielkanocnymi dekoracjami.

Na stole oprócz wiosennego stroika można zauważyć drewnianą figurkę zająca, dekoracyjne świece w kształcie jajek, czy kolorową zastawę w folkowym stylu. Kasia zdradziła, że w tym roku na stole pojawi się nowoczesna wersja tradycyjnego żurku, który jest wegański.

Święta Wielkanocne tuż-tuż, więc szkolę swój warsztat kulinarny. Tym razem, na życzenie rodziny, ugotowałam żurek. Jest to jednak żurek wegański – napisała aktorka.

Katarzyna w ostatnim czasie pilnuje diety i zdrowo się odżywia. Zdradziła, że na święta zamierza przygotować dietetyczne potrawy, które przy okazji ją lekkostrawne.

Poprosiła Internautów o podsyłanie wegańskich pomysłów na świąteczne potrawy.

A jakich potraf nie może zabraknąć na Waszym stole?

Piszcie w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katarzyna Cichopek skrytykowana za wyjazd w góry. „Tak się zastanawiam, kto tu jest ponad prawem…”

Katarzyna Cichopek o swoich ulubionych zabiegach. „Jakie one są rewelacyjne. Czynią cuda”

Katarzyna Cichopek w seksownym kombinezonie: „Super figurka”

Katarzyna Cichopek - nowa prowadząca "Pytania na Śniadanie".

Katarzyna Cichopek, fot. AKPA.

Katarzyna Cichopek pod budynkiem TVP.

Katarzyna Cichopek, fot. AKPA.

Katarzyna Cichopek w musztardowej mini na ściance.

Katarzyna Cichopek, fot. Niemiec/AKPA.