Kasia Tusk niedawno po raz drugi została mamą. Blogerka ani razu nie wspomniała na temat swojej ciąży w mediach społecznościowych i do tej pory nie potwierdziła oficjalnie tych informacji. Zrobił za to to jej tata, który na swoim Twiterze niedawno opublikował wpis, że rodzina znów się powiększyła. Ośmielona, podzieliła się na swoim Instastories ujęciem malutkich nóżek nowonarodzonego dziecka. Jak spekulują media prawdopodobnie jest to kolejna dziewczynka. Sądząc po stylizacji, my także skłaniamy się do tego wniosku. 

 

 

Córka byłego premiera ceni prywatność i nie ujawnia w sieci twarzy swoich dzieci. Jednak na swoim profilu, oprócz Instastory z noworodkiem, dodała właśnie rodzinne zdjęcie ze starszą córką i swoim mężem, pod którym zadała kluczowe dla niej pytanie:

Czy te ciepłe wieczory jeszcze wrócą?

Fani pocieszali Kasię, że „wrzesień jeszcze nas zaskoczy”, a autorka choć jak twierdzi, kocha jesień to chętnie jeszcze skorzystałaby z „ciepełka”.   Rodzinka Tusk prezentuje się na fotce naprawdę uroczo, jednak na zdjęciu widnieje tylko jej mąż Stanisław Cudny, oraz starsza córeczka. Czekamy zatem na kolejne zdjęcia tym razem już w czwórkę.

 

Kasia Tusk opublikowała piękne zdjęcia z widocznym brzuszkiem. Tymi słowami potwierdziła ciążę

Kasia Tusk z rodzicami w lokalu wyborczym

Katarzyna, Donald i Małgorzata Tuskowie/fot. FORUM