Kate Beckinsale (50 l.) zaniepokoiła swoich fanów, ale i słynnych znajomych, publikując na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Brytyjska aktorka, która przebywa w szpitalu najprawdopodobniej od początku marca, Wielkanoc też spędziła przykuta do łóżka. Nie wiadomo co się z nią dzieje.

Aktorka życzyła swoim fanom wesołych świąt, publikując zdjęcie z łóżka szpitalnego, na którym widać jej stopy w pluszowych skarpetkach z motywem króliczka, pod zdjęciem Gwen Stefani napisała w komentarzach… „Co się z tobą dzieje!!!”

TAKIE ciało ma 50-letnia Kate Beckinsale

Kate Beckinsale nie wyjaśniła jeszcze powodu swojej hospitalizacji, ale po raz pierwszy opublikowała niepokojące zdjęcia ze szpitala na początku marca, gdy składała życzenia swojej mamie z okazji brytyjskiego „Dnia Matki”.

Kate Beckinsale nadal w szpitalu

Informator przekazał Entertainment Tonight, że Kate Beckinsale „nie radzi sobie najlepiej ani nie czuje się dobrze”, ale „robi wszystko, co w jej mocy, aby o siebie zadbać”.

Aktorka przed hospitalizacją opiekowała się matką i cierpiącym na 2 odmiany nowotworu ojczymem, po tym jak oboje przeprowadzili się z Wielkiej Brytanii do jej domu w Los Angeles, „Kate przez większą część roku opiekowała się swoimi rodzicami, którzy oboje cierpią na poważne choroby. Przywiozła ich do swojego domu w Los Angeles i zaopiekowanie się nimi uczyniła swoim priorytetem”.

Kate Beckinsale kończy 50 lat w wielkim stylu

Kate Beckinsale ogłosiła śmierć ojczyma Roya w wieku 87 lat, wkrótce po tym, jak ona sama po ceremonii rozdania Złotych Globów pojechała do szpitala. Ówcześnie w sieci pojawiły się jej zdjęcia w kreacji z czerwonego dywanu przy łóżku jej ukochanego ojczyma.

Miejmy nadzieję, że aktorka upora się z trudnymi sprawami i wróci na scenę.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: