Podczas Oscarowej nocy Jason Momoa, który niedawno ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką Lisą Bonet czule okrywał plecy zmarzniętej Kate Beckinsale. Fotoreporterzy złapali ich na kilku zdjęciach, gdzie para wymieniała spojrzenia i uprzejmości. Media od razu podchwyciły temat i w sieci pojawiło się wiele plotek na ich rzekomego romansu. Czy rzeczywiście coś ich łączy?

Kate Beckinsale i Jason Momoa mają romans?

Niedawno informowaliśmy o rozstaniu Jasona Momoa i Lisy Bonet. Para ku zaskoczeniu wielu fanów rozstała się mimo zapewnień, że „wciąż się kochają”. Wolny, przystojny aktor gwiazdor „Aquamana” to niewątpliwie łakomy kąsek dla wielu kobiet. Czyżby wpadł w oko Kate Beckinsale?

Jason Momoa i Lisa Bonet rozstali się. Zdradzają dlaczego

Momoa podczas Oscarowej nocy otulił swoim płaszczem zmarznięte ciało Beckinsale. Fotoreporterzy zrobili zdjęcia jak aktorzy rozmawiają ze sobą stojąc przed wejściem na imprezę organizowaną przez Vanity Fair. Okazuje się jednak, że miły gest nie ma drugiego dna i był po prostu dżentelmeńskim zachowaniem.

Jason Momoa po rozstaniu z Lisą Bonet mieszka na podwórku u kumpla

Podczas rozmowy z Extra opublikowanej 4 kwietnia, 42-letnia gwiazdor zdementował pogłoski o możliwym romansie między nim a Kate Beckinsale po tym, jak widziano ich razem na imprezie po rozdaniu Oscarów 27 marca.

„To było szalone”, powiedział Momoa, który pożyczył płaszcz aktorce Underworld. „Miałem pogawędkę z  kobietą o jej kraju, byłem w Anglii, kiedy kręciłem Aquaman 2. Wszyscy od raz pytają:„ Czy umawiacie się na randki? Nie, nie, to była rycerskość, kobieta była zmarznięta.

Plotki na temat jego rzekomego romansu wydały się nieco rozsierdzić aktora, bowiem w kolejnej wypowiedzi ponownie mocno zaprzeczył jakoby cokolwiek wiązało go z Kate. Uznał także, że następnym razem nie pożyczy już nikomu swojego nakrycia wierzchniego.

Kate Beckinsale „wkurza się”, gdy ludzie myślą, że miała Botoks

Powtarzając swoją wcześniejszą odpowiedź, dodał: „Absolutnie nie jesteśmy razem. Ona jest bardzo miła, ja byłem bardzo miły, po prostu byłem dżentelmenem. Teraz nikomu już nie oddam swojego płaszcza”.

A Wy jak odczytujecie te zdjęcia? Przypadek, czy jednak jest coś na rzeczy? Dajcie znać w komentarzach.

 

Sunday, March 27, 2022 –  Credit line: Juliano / X17 / Forum

Sunday, March 27, 2022 – Credit line: Juliano / X17 / Forum

Beverly Hills, CA -Credit line: TPG / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – Jason Momoa and Kate Beckinsale get cozy together along with Rita Ora and Taika Waititi at the Vanity Fair party held at the Annenberg Center in Beverly Hills. Jason and Kate seemed to be enjoying each other’s company as they smiled and laughed. At one point, Jason takes off his jacket to put on Kate to keep warm from the cold weather.
BACKGRID USA 28 MARCH 2022,Image: 673585983, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Jason Momoa, Kate Beckinsale, Rita Ora, Taika Waititi, Credit line: TPG / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – Jason Momoa and Kate Beckinsale, Credit line: TPG / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – redit line: TPG / BACKGRID / Backgrid USA / Forum