Pogłoski o romansie Kate Bosworth i Justina Longa pojawiły się już latem 2021 roku. Jednak na oficjalne deklaracje trzeba było poczekać aż do grudnia ubiegłego roku. Dopiero teraz fotoreporterzy uwiecznili ich gorące uczucie!

Kate Bosworth i Michael Polish wzięli ślub (FOTO)

Kate Bosworth i Justin Long

Kate Bosworth do sierpnia 2021 roku była mężatką. Jej wybrankiem był Michael Polish, znany reżyser, którego poznała na planie filmu „Big Sur”. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia i szybko zaczęli się ze sobą spotykać, by ostatecznie wziąć ślub w 2013 roku. Wytrwali razem 8 lat i uchodzili przy tym za dobre i zgodne małżeństwo do momentu, aż w sierpniu minionego roku Bosworth nieoczekiwanie ogłosiła, że to koniec jej małżeństwa. Aktorka nie podała powodu rozstania.

Long i Bosworth po raz pierwszy spotkali się ze sobą kilka miesięcy wcześniej na planie filmowym i już wtedy gwiazda wspomniała o nim na swoim Instagramie, opisując ich bardzo dobre relacje podczas kręcenia filmu. Mimo plotek na temat ich romansu ani Long, ani Bosworth nie komentowali ich publicznie. Dopiero w grudniu 2021 roku Justin ujawnił, że jego dziewczyna to Kate Bosworth.

Dziś para nie zamierza się już kryć ze swoim uczuciem. Zakochani właśnie przybyli na Hawaje na ślub przyjaciółki Kate. Wolny czas spędzali na przytulaniu i całowaniu. Pasują do siebie?

Fot. Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kate Bosworth i Justin Long Fot. Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Credit line: Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kate Bosworth i Justin Long Fot. Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kate Bosworth i Justin Long Fot. Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum