42-letnia córka Goldie Hawn – Kate Hudson właśnie podzieliła się ze światem doskonałą informacją, która ucieszy na pewno wiele z was. Aktorka opublikowała film, w którym ogłasza wspaniałą nowinę. Popularna na świecie aplikacja WW (dawniej Weight Watchers, którzy zajmują się wspieraniem odchudzania i zdrowego trybu życia) właśnie dodała seks jako trening.

„Cześć ludzie. Mam naprawdę interesującą wiadomość, z która mnie bardzo ekscytuje. Jeśli ktoś mnie potrzebuje, będę w mojej sypialni na dobrą, powiem, godzinę-dwadzieścia. Jeśli [partner] sobie z tym poradzi”.

Kate Hudson spaceruje z partnerem i córką po LA. Nie poznalibyśmy jej (ZDJĘCIA)

Aktorka związana jest z Wight Watchers od jakiegoś czasu i jest ambasadorką aplikacji. Hudson spróbowała obliczyć, ile punktów w aplikacji WW może zdobyć, spędzając czas sam na sam z partnerem Dannym Fujikawą.

„Według nowego dodatku Fit App WW, uprawianie seksu przez godzinę-dwadzieścia będzie równe… s…, jestem okropna z matematyki. Sześć punktów dopasowania — określiła. – Do zobaczenia za dwie godziny”.

Gwiazda została ambasadorką WW w 2018 roku po urodzeniu trzeciego dziecka. Hudson była również współzałożycielką marki athleisure Fabletics w 2013 roku, a w zeszłym roku wypuściła swoją własną linię suplementów  InBloom w 100% pochodzenia roślinnego.

Kate Hudson z 15-letnim synem Ryderem. Zobaczcie, jak wyrósł! (ZDJĘCIA)

Aktorka słynie z prowadzenia zdrowego trybu życia i wielu aktywności fizycznych i może właśnie dowiedziała się, że może zdobywać punkty za cieszenie się popołudniową rozkoszą, ale liczenie seksu jako treningu nie jest niczym nowym. Prawda?

Kate Hudson z Danny Fujikawa

Kate Hudson z Danny Fujikawa i córką Rani Rose Juliano

Katy Hudson z córką

Kate Hudson z mężem. Juliano / X17 / Forum

Kate Hudson na rowerze fot.: BACKGRID / Backgrid USA / Forum