Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

kate-rozz-R1 kate-rozz-R1

Złośliwi mówią o niej “Panna Nikt”, choć Kate Rozz żadną panną już nie jest (rozwiedziona z Francuzem jest w trakcie kolejnej rozprawy – tym razem z Piotrem Adamczykiem).

Wizyta Kingi Rusin w Paryżu była więc pretekstem do pokazania Katarzyny Gwizdały (bo takie jest jej polskie nazwisko) takiej, jaką jest faktycznie.

Czego zatem dowiedzieliśmy się o niemal byłej żonie Piotra Adamczyka?

Kate stwierdziła, że do Paryża przywiódł ją nie modeling, jak kiedyś mówiono, ale inna pasja – konie. To w związku z jazdą konno Gwizdała poznała swego byłego męża, Francuza, Jeana Manuela Rozana, z którym mimo rozwodu nadal utrzymuje bardzo dobre relacje.

W reportażu Rozz pokazała się jako mama dwójki dzieci (w tym chłopca adoptowanego w Polce) i opiekunka przygarniętych zwierzaków.

Były mąż wyliczając atuty celebrytki dodał, że jej główną wadą jest brak pewności siebie.

Kate opowiadała o swoich ulubionych miejscach w Paryżu, pokazała Kindze Rusin targ, na którym kupuje świeże produkty. Dowiedzieliśmy się, że Rozz nie je mięsa, a jej dzieci sporadycznie dostają jedynie cielęcinę.

Celebrytka wspomniała też o kilku sukcesach zawodowych (bądźmy jednak szczerzy – szału nie było) i… to chyba tyle.

W naszych oczach Kate pozostanie zatem chyba już na dobre “żoną Adamczyka”.

Jeśli chcecie obejrzeć cały reportaż z Kate w roli głównej, wejdźcie tutaj.

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

Kate Rozz opowiedziała, jak wygląda jej codzienność

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

45 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Adamczyk to dno. Najpierw stara Gesslerowa, potem utrzymanka Gwizdala. Normalmych kobiet nie jest w stanie przyciagnac?

won z tymi pustakami! wysyp qrestwa: jakieś wodzianki, gwizdały, herbusie, sowińskie i inne! won z tym gównem!

gość, 03-06-13, 20:30 napisał(a):Adamczyk to dno. Najpierw stara Gesslerowa, potem utrzymanka Gwizdala. Normalmych kobiet nie jest w stanie przyciagnac?Nie.

a może raczej będzie jedna z tych od tenisisty?

a kogo to obchodzi wielka gwiazda się zrobiła

zostanie żoną Adamczyka? chyba dziwką sprzedajną! won z qrwami! i nie wmawiać nam porządnym ludziom, że one sobą coś reprezentują, niech wracają do szamba, tam ich miejsce!

Nikt wiecej niz prostytutka. Od tirowek rozni ja subtelna poza i kilka drozszych zabawek.Przyjemna jednak dla oka. Papaja, truskawki, starszy Pan… Lenistwo i brak ambicji ale ladnie podane 😉

jaka żenada……….. ciekawe co teń koń polski ma w głowie że ma czelnośc nasz czas marnować swoją marną osobą? stary Rozen wygląda i zachowuje się jak wykolejeniec

Wprost odwazyl sie opisac cale to bagno. Szkoda, ze za Pujszo sie nie biora.

Kupcie wprost- tam jest opis procederu Fibaka i tej Kaski Gwizdaly, co starszym stawiala paly

Ale brednie opowiada, to Fibak ustawil jej bogatego kumpla, a ta poleciala jak ladacznica.Fibak robil ustawki na spotkania bogatych facetow z takimi pustakami jak Gwizdala,

Polska tv i wywiady z polakami którzy coś ,, osiągnęli ,, za granica.., Sama żyje w innym państwie niż Pl, jednakże żałosne jest deifikowanie Polaków , tylko dlatego ze udało sie im ,, uciec,, za granice…. Z tego wywiadu wychodzi jasno ze nawet prezenterka jest zakoplesionym klopsem polskim – kładzie sie przed nią jakby oczekiwała zleceń od bogatych facetow

ta baba to fenomen, sa rozne latawice na swiecie ale ta serio wierzy ze jest dobra i zdolna. a jej mąż to chyba jakis układ mają,bo to trąci patologią a rusinowa z zaklamanym usmiechem udaje przyjaciołke

to jest jakaś tragikomedia

ja bym na jej miejscu schowala swoja twarz na lata, wyszla za znanego polskiego aktora, zrobiła go w konia, tylko po to aby zainstnieć (szkoda mi adamczyka) teraz o niej ucichło i oplaca takie filmiki..tylko kim jest ten rozen, że robi z siebie jakiegoś alfonsa…może on się zgodził na oplacanie jej zycia i na jej kochanków. może taki mają układ, chcą zrobić oboje pieniądze i ona teraz wchodzi do lozka facetom a stary rozen jej to sponsoruje, zyskiem z wypromowania jej podzielą sie potem na pół…

ja nie wiem kto robi takie reportaze,ona nawet zawodu nie ma,zyje z alimentow, na koszt bylego,do niczego sie nie nadawala w polsce i teraz promuje swoje “paryskie zycie”-bez sensu!

Bardzo zdolna.Koń,który nauczył się mówić:)

zadziwiajace, jak się robi w tym kraju karierę i trafia do TVN. nie mogę się nadziwić.

ale o czym ten “material” wogole jest?? o Kobiecie ktora wstydzi sie wlasnego nazwiska,zyje za pieniadze podstarzalego dziadka i w miedzyczasie bierze roczny slub z innym facetem??

A kogo obchodzi to beztalencie nachalnie promowane przez TVN, Gale i wszystkie portale plotkarskie.

ale paskudny ten rozen

A koto jest ta druga blondyna ? Polygamia?

jebane beztalencie co się rozkłada przed każdym co ma kasę

dziwka e tvn i R*usin co sie tyym zachwyca..obie siebie warte..dwie dziwki co niby “karere” robia

Beztalencie

kogo Wy tu promujecie??? wstrętne, puste babsko, no tylko Wam redaktorki pogratulować

ta kobieta jest zwykłym pasożytem!! ujmując to łagodnie utrzymanką. ciekawe gdzie były te jej dzieci i konie jak siedziała w Warszawie z Adamczykiem? tego adoptowanego chłopca oddała matce a swojego syna i męża zwyczajnie porzuciła, taka jest pełna “serca ” jak to ujęła.

gość, 02-06-13, 10:00 napisał(a):Ladnie tam Francja to piękny kraj,poprostu inna bajka.może prowincje ale na pewno nie paryż który jest bardzo przereklamowany a w rzeczywistości brudny głośny wszyscy gdzieś biegną na ulicach dosłownie chaos, porażka

ha ha, w tym reportażu pokazali ją jako dobro wcielone- a ta kobieta porzuciła rodzinę!! osobiście nie znam kobiety która zostawiła by swoje dzieci

Mam dość, że TAKIE osoby, które GÓW*O w życiu osiągnęły, poza sprytnymi małżeństwami, pchają się na ekrany. Ona nie jest ani ładna, ani mądra, nic nie ma w sobie co by kogokolwiek mogło zainteresować. Trochę jeszcze pobędzie w DDTVN, aż dadzą jej jakiś nowy program o porządkowaniu, gotowaniu, modzie czy ch wie co jeszcze. O albo o koniach, chociaż Karolina Wajda może robić konkurencję..

po co ją pokazuje sie w polskiej telewizji, przecież jest nikim zarówno we Francji jak i w Polsce

niesłychane!! babka promowana jest na siłę, a kupuje tylko warzywa na rynku z warzywami, jeździ konno( z czego robi aferę wielką), zbiera psy, i raz zagrała w jakims filmie kilka lat temu, i ma byłego męża. I to maja być powody aby zaczęła robić karierę w Polsce!szok i niedowierzanie!!

w dalszym ciągu nie wiem kto to, a wszędzie jej pełno

“Gotowanie dla dzieci, opieka nad zwierzętami, wypoczynek za miastem.” – i to właśnie dziś wystarcza, żeby dostać okładkę w “Gali” i wywiad w tvn. Ja tylko spytam: a z czego ta pani się utrzymuje? Czy nadal z tego co przygnało ją Paryża, w czasach kiedy Dubaj dopiero budowano?

to jest prostytutka nie pracuje a ma kasę

Bralbym cala noc

KTO I DLACZEGO promuje to brzydactwo???

fajną ma rodzinkę, widać, że ma świetny kontakt z dziećmi, dzieci szczęsliwe

Ladnie tam Francja to piękny kraj,poprostu inna bajka.

Karierowiczka i marna celebrytka- słowo celebrytka to obelga w gwoli wyjasnienia…

Po co wy to NIC promujecie? Ile wam zaplacila??????

Zmasowany atak Rozz na portalach plotkarskich trwa…

Mhm. A poza rozrywkami kiedy ma czas na pracę?

NAprawdę kobieta ma parcie na szkło…

gość, 02-06-13, 08:33 napisał(a):Mhm. A poza rozrywkami kiedy ma czas na pracę?Przecież widzisz, że ona nie pracuje, tylko jest utrzymywana. A nie, przepraszam, teraz jest gwiazdą TVN.