Brytyjska gwiazda reality show Katie Price wciąż cieszy się popularnością, przede wszystkim dzięki skandalom, czy przesadnym majstrowaniem w swoim wyglądzie.

Katie Price wpatruje się w swój 14-krotnie poprawiany biust

Katie Price oddała syna do domu opieki

Poza tym próbowała także swoich sił na rynku muzycznym: w 2005 roku walczyła o miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji  z utworem „Making Your Mind Up”. Wydała także album w duecie z „A Whole New World” ze swoim ówczesnym mężem Peterem Andre w 2006 roku. Później zadebiutowała z singlem „Free to Love Again” w 2010 roku.

Katie Price ma ZŁAMANE dwie nogi! Jest nagranie ze szpitala

22 maja 2024 roku Katie Price skończyła 46 lat. Teraz media przypomniały największy skandal z jej udziałem, kiedy oddała syna do domu opieki. Katie Price nigdy nie ukrywała, że sytuacja nie jest dla niej łatwa.

To łamie mi serce. Jest mi bardzo smutno, że nie będę widywać go codzienne – mówiła Katie Price w wywiadzie.

Fot. CRYSTAL PIX / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Katie Price chce wynająć PROSTYTUTKĘ dla… niewidomego syna!

Celebrytka jest mamą pięciorga pociech, w tym niepełnosprawnego syna, którego ojcem jest Dwight Yorke. Chłopczyk cierpi na autyzm, dysplazje przegrodowo-oczną i zespół Pradera-Williego, który nazywany jest chorobą wiecznego głodu. Kiedy jego stan w 2021 roku znacznie się pogorszył, zdecydowała się umieścić go w domu opieki. Miał wówczas 18 lat.

Wiem jednak, że to najlepsze dla Harveya (…). Nie chcę, aby myślał, że się go pozbywam. Ośrodek to wielka szansa na to, aby żył niezależnie i nawiązywał kontakty z innymi ludźmi, niż ja – mówiła Katie Price w rozmowie z „The Sun”.

Harvey ważył wówczas 184 kg przy 190 cm wzrostu. Po opieką w ośrodku zostanie do ukończenia 25. roku życia.

Fot.DIVA, RYMI / Backgrid Australia / Forum

Katie Price właśnie pokazała "karykaturalną twarz" po kilku operacjach

Katie Price właśnie pokazała „karykaturalną twarz” po kilku operacjach