Katy Perry wywołała kontrowersje po występie na koncercie koronacyjnym dla Króla Karola III, gdy w sieci ponownie pojawiło się nagranie, na którym wyśmiewała Meghan Markle i chwaliła Kate Middleton.

Kate Middleton w tym samych butach, co Meghan Markle. Której bardziej pasują?

Katy Perry skrytykowała Meghan Markle

W maju 2018 roku reporter zadał Perry pytanie o suknię ślubną Meghan Markle zaprojektowaną przez Givenchy. W odpowiedzi sędzia programu „American Idol” z przymrużeniem oka i drwiąco powiedziała:

Zrobiłabym jeszcze jedną przymiarkę. Kate wygrała.

Choć wielu fanów rodziny królewskiej uważało, że sukienka Claire Waight Keller, którą nosiła księżna Sussex, jest ponadczasowa, inni wskazywali wtedy, że jej dekolt w kształcie łódki sprawiał wrażenie zbyt dużego luzu w porównaniu z dopasowaną kreacją Sarah Burton dla Alexander McQueen, którą miała na sobie księżna Diana.

Jednak Perry pochwaliła Markle gdzie indziej w tym samym wywiadzie dla „Entertainment Tonight”.

Niesamowite, co robi z całą swoją działalnością humanitarną – powiedziała wtedy. Wiecie, fakt, że jest dumna z bycia feministką, uwielbiam to. Tak więc, popieram ją jako inną kobietę, kocham ją i życzę [Markle i księciu Harry’emu] wszystkiego najlepszego.

Piosenkarka i jej narzeczony, Orlando Bloom, zostali od tego czasu przyjaciółmi Harry’ego i byłej aktorki z „Suits”, którzy zrezygnowali z królewskich obowiązków w styczniu 2020 roku i przeprowadzili się do Montecito w Kalifornii.

Dwa dni temu Orlando Bloom wysłał mi wiadomość, bo mieszka tuż za rogiem – powiedział książę Harry w maju 2021 roku w podcaście „Armchair Expert” z Daxem Shepardem, zauważając, że dwie pary sąsiadują ze sobą.

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)

Powiedzenie Katy Perry o przymiarce dla sukni ślubnej księżnej Meghan Markle ponownie zaczęło krążyć w internecie, gdy w niedzielę zaśpiewała swoje przeboje „Roar” i „Firework” przed zamkiem w Windsorze podczas koncertu koronacyjnego dla króla Karola III i królowej Camilli.

Suknia ślubna Kate Middleton (FOTO)

Perry i Lionel Richie nagrali także wideo z nowo koronowanym królem i królową dla „American Idol”. 74-letni Karol, pochwalił 73-letniego Richiego, i Perry za „genialne” i „wspaniałe” występy, a Camilla, mająca 75 lat, nazwała koncert „absolutnie fantastycznym”.

Katy Perry

Katy Perry Fot. Forum

Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.Dominic Lipinski / PA Images / Forum